2737
2739

شوهره دوستم با یه پیج بهم پیام داد اول نمیدونستم کیه بعد خودشو معرفی کرد بعدش گفت خیلی وقته ب ما سر نزدین تشریف بیارین خونمون حتما منم تشکر کردم طبق اصول 

بعدش گفتم وقت نکردم ببخشید بخدا بیشتر دوستام دلخورن ک نمیرم بهشون سر بزنم گفت از دردسرای محبوب بودنه دیگه

منم تشکر کردم آخرسر گفت ک به دوستت نگی من اینستا دارم چون نمیدونه و بیچارم نکنی 

منم گفتم باشه نمیگم نگران نباشید و خدافظی کردیم 

بنظرتون منظورش از این کار واقعا تعارف بود و اینا؟؟؟

۴سال پیشم استوریمو ریپلای کرد از قیافم تعریف کرد و تشکر کردم 

نظرتون چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرکی پیام میده از روی ادب نیاز نیست جواب بدی

ایتجا ایرانه فرهنگ اکثر مردای ایرانی نمیپسنده و باعث دلخوری بینتون میشه

البته که یه سریا واقعا مریضن تعدادشونم کم نیست

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

نه نگو دیگه اصلا جواب نده به دوستت نگو زندگیش را خراب نکن گناه داره ولش، کن بذار اگه شوهرش مورد داره از جای دیگه بفهمه تازه بعدم دوستت به خودت شک میکنه میگه کرم داشتی ببخشید برام پیش آمد به یکی گفت گفت خودت تا نخ ندادا بودی شوهرم کارت نداشت بعدم گناه داره ابرو بردن کسی منم مجبور شدم گفتم ازبس شب نصف شب مزاحمت می‌کرد برام 

بعدم این آبجی درست  میگه اینجا ایرانه از. یه مرد آدرس هم سوال کنی میگه منظور داره داره نخ میده جواب دادن. رو ادب را میذارن رو نخ دادن بلاکش نکن فقط جواب نده اصلا ابدا هیچی نه سلام اصلا نخون من همین کار میکنم بلاک نمیکنم دلش نشکنه ولی کلا اصلا جواب نمیدم اصلا باز نمیکنم که بخونم همین طور از صد تا فحش بدتره