2733
2739

سلام دوستان  منو سرزنش نکنید ولی نمیدونم چرا

منطقم رو از دست دادم😔😔

۱۰ ماهه عقد کردیم روزای اول عقد خواهر شوهرم خیلی اذیتم کرد الان چشم دیدن ندارم با شوهرم حرف بزنه

میگم منو اذیت کرد قیدش باید زد بخدا حسادت اصلا ندارم چون هرچقدر با خواهرکوچیکش حرف بزنه

قربون صدقش بره اصلا برام مهم نیست😔

کلیک کردم روی این😔دیشب دیدم شوهرم نوشته تصویری حرف بزنیم اون گفت شوهرش خوابه

منم گوشیش برداشتم روبیکاش حذف کردم گفتم غلط میکنی تصویری حرف بزنی الان رابطمون سرد شده

ترو قران یکم بهم منطق یاد بدین😭😭😭دل شوهرم شکستم💔

بی مهارت و مدیریت و سیاست هم خودتو به باد میدی‌ و هم زندگیتو ، حواستو جمع کن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانواده ی آدم هرررررچقدرهم بدباشن ،بازم واسه آدم عزیزم 

شمابه خاطرناراحتیت حق نداری بگی شوهرت باخواهرش حرف نزنه

خودتوبذارجای شوهرت 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ما خودمونم منطق نداریم با این حساب 

چون خواهر شوهر کثافتم علارغم داشتن دوتا بچه هنوزم دنبال اینه زندگیم خراب بشه 

باور کن حتی عمو و دایی های همسرم سرزنشش میکنن که چه مرگته چرا دست از سر این زن و شوهر برنمیداری 

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2740
ما خودمونم منطق نداریم با این حساب  چون خواهر شوهر کثافتم علارغم داشتن دوتا بچه هنوزم دنبال ای ...

😔بخدا اونم اذیتم کرده دلم ازش پره

وای خداازاونم نگذره خواهر که اذیتت میکنه😔

دلیل نمیشه تو بدت بیاد اون با خواهرش قطع رابطه کنه تو سرد باشی با خواهرش کافیه کاری ب شوهرت نداشته ب ...

الان چطور درستش کنم😔از خواهرش کینه بدی دارم

که هرچی تلاش میکنم درست نمیشه

😔بخدا اونم اذیتم کرده دلم ازش پره وای خداازاونم نگذره خواهر که اذیتت میکنه😔

عزیزم ماکه بی صاحب نیستم هر کسی از راه برسه زندگی رو زهرمارمون کنه 

من تشویقت نمیکنم به کارت ادامه بدی نه.کارت درست نیس بذار تصویری خرف بزنن هرچی باشه خواهرشه ولی خودت تا زمانی که میدونی همون ادم احمق سابقه باهاش ارتباط برقرار نکن ارامش خودت از همه چی مهمتره

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
الان چطور درستش کنم😔از خواهرش کینه بدی دارم که هرچی تلاش میکنم درست نمیشه

تو خودتو بکش کنار عزیزم 

نشو  آدم بده ماجرا

بسپارش به زمان .

اگه آدم خوبی نباشه ،برا شوهرتم ثابت میشه،اونوقت خودش بهت حق میده طرفت درمیاد.

اگرم آدم خوبیه ،انشالله بیاد باهم حرف میزنین معذرت خواهی میکنین آشتی میکنین تموم میشه میره..

من هشت ساله با خواهرشوهرم قهرم..ولی کاری به کار شوهرم نداشتم تا حساس نشه بخواد آشتی بده یا چی..... اولا میرفت خونه ی مامانش میدیدش الان ساله به سال اونم نمیبینه....سرد شدن...تو بگو من باهاش ارتباطی ندارم ولی خودتم قاطی رابطشون نکن خود به خود سرد میشن 

2706