2733
2734
عنوان

شوهر دوستم بهم پیام داده دلشوره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 86 پست
یعنی باعث شد حجاب بذاری

شروعش بود ، خیلی حالم بده شد و با چند نفر با سواد صحبت کردم گفتن طبیعت مرد همینه حالا یکی میگه یکی نمیگه!!

اگر طبیعتش این نبود خانواده تشکیل نمیداد و تامینشون نمیکرد و نسل بشر منقرض میشد

و خیلی صحبت های دیگه

خیلی نگران اونایی شدم که نمیگن و توو دلشون مقایسه میکنن

متنفرم ازین که باعث سردی زن و شوهر بشم

خلاصه همینجوری ادامه پیدا کرد تا محجبه شدم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فقط تعجبم چه گرم جواب دادی و تازه درددل هم کردی که بقیه دوستاتم از نبودت گلایه دارند😑😑 اشتباه کردی ...

ببین من قبلا با شوهرم رفتم خونشون و صمیمی هم بودیم گفتیم خندیدیم و اینجوری نیس ک نشناسمش 

بخدا نمیدونم چکارکنم بنظرتون ب دوستم بگم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه نه فکر زندگی خودشون هستند نه فکر آرامش بقیه

این خانم اشتباه کرده جواب داده.

باید به خیلیا بی محلی کنی، برن پشت آدم بگن فلانی نفهمن و اداب معاشرت بلد نیست.

من خواهرشوهرم فوت شده بود، سند ماشینشون پیش پدرشوهرم بود، قرار بود بیاد از خونه ما بگیره.

منم کلا تک بودم، حتی دخترکوچولومم نبود.

من حتی در نزدم بیاد تو ساختمون، جلو در واحد.

گفتم صبر کنید تو خیابون، الان میارم پایین.

یک بهش بر خورده بود.

مرتیکه، خودش یه پا حرف دربیاره خاله زنک بود.

شب به شوهرم تعریف کردم، گفت خوبش کردی

2728
این خانم اشتباه کرده جواب داده. باید به خیلیا بی محلی کنی، برن پشت آدم بگن فلانی نفهمن و اداب معاشر ...

بله کار شما درست بوده تحت هر شرایطی آدم باید مراقب باشه 

کاربر آقا
یعنی بمن نظر داره؟فامیله غریبه نیس

از ادمیزاد هیچ چیز بعید نیست

تو هر موقعیت و نسبتی محرم یا نامحرم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2740
ببین من قبلا با شوهرم رفتم خونشون و صمیمی هم بودیم گفتیم خندیدیم و اینجوری نیس ک نشناسمش  بخدا ...

به دوستت نگو فعلا، و اینکه هیچوقت و هیچوقت با کسی صمیمی نشو مخصوصاً اقایون اینو از کسی میشنوی که که داره تو محیط مردونه کار میکنه ، هر چقدر گفتند بداخلاقی و فلان محل نده میخوان به راه بیارنت ، از من گفتن بود دیگه جواب نده اگرم دیدیش خیلی خیلی معمولی باش در حد سلام و خداحافظ سرشوخی باز کرد یاصحبت سکوت کن یا واکنش خاصی نشون نده 

نشون شوهرم یا دوستم؟

به نظر من به دوستت نگو ولی اصلا تحت هیچ شرایطی جوابش رونده حتی بلاکش کن ،چون اگر به دوستت بگی و اتفاقی برای زندگیش بیفته بعدا تو آدم بده میشی و مسبب همه این اتفاقات

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
اشتباهت اینه در جواب گفتی باشه  من بودم میگفتم من و همسرم چیز پنهونی از هم نداریم و حتما میگم& ...

میدونی چیکار منه بهتره

این اکانت یارو به دوستش نشون بده بگه من نمیشناسم شما میشناسی؟! 

بهم پیام داده خودشو شوهرت معرفی کرده فلان

یعنی مثلا تو شک داری شوهر دوستته

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

خیلی بد جواب دادی باشه نمیگم اینستا داری یعنی منو تو در حال ساختن یه راز هستیم باید میگفتی جناب این مسائل به من ربط نداره روز خوبی داشته باشید به مثلا زهرا جون سلام منو برسونین

به دوستت نگو فعلا، و اینکه هیچوقت و هیچوقت با کسی صمیمی نشو مخصوصاً اقایون اینو از کسی میشنوی که که ...

👌

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706