2733
2739

سلام 

من دانشجوام و از یجای کوچیک به نسبت توی تهران دارم درس میخونم

کلا دختریم که وارد رابطه نشدم یعنی خیلی سختگیرم تو این موضوع  :"(

خلاصه گذشت و من از بهمن ماه تقریبا از یه پسری خوشم اومد یکم که گذشت متوجه شدم از لحاظ مذهبی هم بهم شبیهیم و...

یمدت گذشت من تصمیم گرفتم این موضوع رو بهش بگم،اولش میخواستم بدونم که آیا تو رابطست یا نه از ناشناس بهش پیام دادم تا همچین موضوعی رو بدونم که البته گفت تو رابطه نیست و کسیو دوست نداره

یکم راجب اینکه میخواد تو رابطه باشه و اینا پرسیدم یکم سفت و سخت بود(البته خود منم همین بودم ولی خب این کسی بود خوشم اومده بود دیگه :"")

خلاصه اینکه این شخص مخالفت میکرد یکم از یکی دو نفر مشورت که گرفتم گفتن این شخص تورو نمیشناسه مطمئنا این کارو میکنه

خلاصه من خودم نمیتونستم بهش بگم،تو آخرین پیامی که تو ناشناس گفت این بود که من چارچوبهام اجازه همچین موضوعی رو نمیده

و منم همونجا تصمیم گرفتم جواب این پیامشو با اکانت خودم بدم و بهش گفتم خب منم اینجوری نیستم که چارچوب نداشته باشم و چون حس خوبی ازتون میگرفتم و حس کردم شبیه هم هستیم،خواستم بگم بهتون

خلاصه اونم که پیاممو دید برگشت ازم تعریف کرد که شما خانم فلانی هستین و اینا فقط من نمیتونم و اینا

خلاصه منم گفتم باشه ممنون و تمام

از اونجایی که این شخص TA بنده هستش من باید یسری سوالها ازش بپرسم و...

و مجبور شدم سر یه موردی ازش سوال کنم،خلاصه من هم که بخاطر این موضوع خیییلی ناراحت بودم و کسی ام که خیلی احساسی ام و واقعا یهو چشام پر میشد و بغض میکردم :""(((

سر سوالی که ازش پرسیدم جوابمو داد و یکم بعد برگشت بهم گفت اگه معذرتشو بپذیرم میشه باهم آشنا بشیم و اینا...

من گفتم نمیخوام بخاطر اینکه فکر میکنه من ناراحت شدم،بخواد اینکارو بکنه

خلاصه گفت نه اصلا و میخواد که آشنا شیم

منم حالا قبول کردم،خلاصه دو سه روزی باهم چت کردیم(کاملا احترام همدیگه،یا چارچوب هامون رو داشتیم یسری سوالا از هم میپرسیدیم و اصلا حتی دو شخص مفرد هم صحبت نکردیم)

خلاصه که خیییلی خوب بود🥺🥺هنوز هم که هنوزه یادم نمیره چقدر حس و حال خوبی داشتم🥲

این چند روز گذشت و یهو یه شب گفت من فکرامو کردم و مشورت کردم بخاطر یه موضوعی که اصلا بخاطر شما نیست ما بهم نمیخوریم،و برام آرزوی موفقیت کرد و...

من واقعا انگار نابود شدم😣انقدری برام سختتت بود انقدری ناراحت کننده بود انقدری اشکام الکی میریخت که چی بگم

ازش دلیل خواستم،گفت مقصر من نیستم یه موضوعیه مرتبط با خانوادش،گفت برای اونم سخته گفتم میتونه تلاش کنه درست کنه موضوع رو ولی واقعا مثل اینکه اینم براش سخت بود خلاصه تیر خلاص این بود که با مشاور راجب این موضوع صحبت کنیم و جدی همدیگه رو ببینیم و صحبت کنیم و جدی پیش بریم(چون کلا هدف هر دو تا از رابطه تهش ازدواج بود)

خلاصه یه مدت گذشت بعدش ما قرار شد بریم بیرون، رفتیم یجایی صحبتامونو کردیم راجب هدفامون و بازم کلی سوال مختلف و...

چون دلیل این موضوع و تغییر یهویی رو نگفته بود و من قانع نشده بودم ازش دلیل خواستم گفت بذارین من با خانوادم صحبت میکنم همه چیو میگم بهتون

خلاصه گذشت و منم قبول کردم تقریبا یه ۸،۹ روزی گذشت که بعدش چیزی که نصیبم شد این شد که گفت خودشم خیلی ناراحته ولی خانوادش با اینکه بخواد با یه شخص اهل یجای دیگست کاملا مخالفن

این موضوع براش خیلی سخته،بابتش ناراحته و...

ولی گفت مجبوریم به خواستشون احترام بذاریم

خلاصه من اگه هر چیز دیگه ای بود مطمئنم باز اصرار میکردم حداقل بخاطر حال خودم چون واقعا حالم بده🥺🥺

ولی واقعا نمیتونستم بهش بگم و دیگه قبول کردم و براش آرزوی بهترینا رو کردم😥

من حالم واقعا بده،وقت مشاوره گرفتم شاید کمکم کنه

ولی خب من به این فکر میکنم اگه یکی حتی یکم سطحش پایین تر بود یا یجای دیگه بود من واقعا این موضوع برام مشکل نبود...

ولی واقعا برام ناراحت کنندست که وقتی اومد بهم بگه ویژگی های مثبتمو ردیف کرد🥲و تهش گفت فقط خانوادم قبول نمیکنن...

الان من بخاطر اینکه اهل تهران نیستم؟!...

ببخشید که طولانی شد.

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

عزیزم درسته سختته بهش علاقه داری 

بهترین تصمیم و گرفتی براش ارزوی خوشبختی کردی .

طرفی که ادم و دوس داشته باشه پای عشق واقعیش وا میسته و خونوادرو با احترام راضی میکنه 

مانا هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه همین میگم اینجور اشنایی ها خوب نیست 

و پسره هم اگه میخواست میتونست راضی کنه من مگه پسر خالم نبود راضی کرد اینا بهانه هست 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731

ربطی به تهران نداره

اون خانواده اهل هر جای دیگه هم بودن این جزو معیارهاشون هست که با راه دور وصلت نکنن

در ضمن به نظر میاد اصرار زیاد شما اون آقا رو وارد رابطه کرده و احتمالا خودشون هم تمایلی به ادامه رابطه ندارن

عزيزم 

نميدونم تفاوت نسله يا هرچيزي 

اما من دختروكه اين همه غرورشو زير پا بزاره براي يه پسر جالب نميبينم 

به هر حال

بگذر 

بله خيلي خانواده ها براشون مهمه 

شايدم خودش براش مهم بوده و نپذيرفته و اونطوري گفته 

اطرافم زياد پسرا به دخترايي كه اين حركتو ميزنن ديد جالبي ندارن منظورمه براي بدست اوردنشون تلاشي نميكنن دنبال اينن كه يكيو بدست بيارن بيشتر نه بدست اورده بشن 

اگه بلعكس اون درخواست داده بود بيش از اينها تلاش ميكرد شما رو لقمه اماده ديده براي همين حس بدست اوردنش فروكش كرده

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ربطی به تهران نداره اون خانواده اهل هر جای دیگه هم بودن این جزو معیارهاشون هست که با راه دور وصلت ن ...

همیشه دارم میگم الانم میگم هیچوقت پیشنهاد رابطه رو نباید زن بده حتی اگه طرف زیباترین و موفق ترین باشه

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2740
همیشه دارم میگم الانم میگم هیچوقت پیشنهاد رابطه رو نباید زن بده حتی اگه طرف زیباترین و موفق ترین باش ...

من هم به عنوان یه اصل به این موضوع اعتقاد دارم

شاید استثنائا و به طور انگشت شمار رابطه موفق هم داشته باشیم اما عموما این طور نیست

من از وقتی که خودم ازدواج کردم با شوهرم فهمیدم مرد اگر بخواد اگر عاشق بشه اگر دلش گیر کنه زمین و به زمان بدوزی ازت دست نمیکشه من دو سال با شوهرم دوست بودم و ازدواج ما بنابردلایلی امری محال و نشدنی بود من حتی یک درصد فکر نمیکرد روزی باهم ازدواج کنیم اما شوهرم نتونست جدا بشه با وجود تمام مخالفت های شدید همه رو راضی کرد 

درخواست دوستی رد میکنم 
عزیزم درسته سختته بهش علاقه داری  بهترین تصمیم و گرفتی براش ارزوی خوشبختی کردی . طرفی که ادم ...

من اینو بهش نگفتم ولی همین تو ذهنم بود،ولی خب همش میگفت تمام تلاششو کرده و براش خیلی سخت بوده

بعد خب من اولش که بهش چیزی نگفتم خودش اصرار کرد باهم آشنا شیم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
من از وقتی که خودم ازدواج کردم با شوهرم فهمیدم مرد اگر بخواد اگر عاشق بشه اگر دلش گیر کنه زمین و به ...

خوشبخت باشین عزیزم

من اینو بهش نگفتم ولی همین تو ذهنم بود،ولی خب همش میگفت تمام تلاششو کرده و براش خیلی سخت بوده بع ...

مردا برای توجیه حرفاشون هزارو یک دروغ میبافن 

اصلا غصه نخور 

کاری که شده.برات شد تجربه 

خواهرانه میگم 

مردا هیمنجوری پرو هستن 

اگه خودتم بری سمتشون نازو کلاسشون بیشتر میشه 

غرورت و حفظ کن و برات مهم نباشه گلم 

بزار خودشون برای سایه ات غش کنن

مانا هستم 
عزيزم  نميدونم تفاوت نسله يا هرچيزي  اما من دختروكه اين همه غرورشو زير پا بزاره براي يه ...

آخه خودش بعد اون تایم بهم گفت آشنا شیم و حتی اصرار کرد به این موضوع :((

آخه خودش بعد اون تایم بهم گفت آشنا شیم و حتی اصرار کرد به این موضوع :((

درسته اما از ديد او شايد يك تجربه بوده 

خيلي مشتاق نبوده صرفا يك موقعيت كنه حالا دست يافتن و نيافتن انچنان مهم نبوده كسب تجربه و از دست ندادن فرصت ها بوده 

وگرنه اشتياقي نداشته

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2706