2737
2734
عنوان

تجربه شما از سال اول ازدواج چی بوده

156 بازدید | 13 پست

سلام لطفا از تجربه سال اول ازدواجتون برام بگید 

ما سال اول ازدواج کردیم و تقریبا هر روز ناراحتی بینمون پیش میاد می خوام ببینم این حجم از ناراحتی و کشمکش طبیعیه؟ 

من و همسرم هر دو آدم های حساسی هستیم آیا از حجم این حساسیت ها کم میشه به مرور؟

شمادوتاآدم متفاوت بااخلاق وطرزفکرمتفاوت باهم دیگه ازدواج کردید 

پس تاحدی این کشمکش هاوناراحتی هاطبیعیه 

سرهرچیزی باهم بحث نکنید

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام منم سال اولمه همسرم خودش خیلی مهربونه و خوبه ولی مادر و خواهرش خیلییییی میرن رو مخ من منم فشارم ...

اشباهت نکنین. انرژی منفی رو وارد خونه نکنین.

صدقه پنهانی بندازین تاثیرداره تو رفع بلاوناراحتی

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
اشباهت نکنین. انرژی منفی رو وارد خونه نکنین. صدقه پنهانی بندازین تاثیرداره تو رفع بلاوناراحتی

من خیلی خیلی صدقه میدم ولی واقعا تا یه جایی صبر و تحمل دارم هرچقدر سکوت میکنم باز یهو منفجر میشم 🥲

من خیلی خیلی صدقه میدم ولی واقعا تا یه جایی صبر و تحمل دارم هرچقدر سکوت میکنم باز یهو منفجر میشم 🥲

نه بابا.ولش کنین اون قدرسرگرم خونه و زندگی بشین که وقتی برای بدگویی نداشته باشین.حالا گاهی دردودل خوبه آدم سبک میشه.ولی غیبت حرامه .آخرین نفری که وارد بهشت میشه بعد از توبه

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲