2733
2739
عنوان

اجاره خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 21 پست
 ینی شما زودتر  نرفتی بپرسی  که امسال شرایطش چیه   میزاره بشینی یا بلند بشی ؟ & ...

من از ۴ ماه پیش پرسیدم گفت تمدید نمیکنم بگرد پیدا کن گفتم باشه گفتم اگر پیدا نکردم مهلت بدین گف تو بگرد پیدا کن اگر نکردی بهم خبر بده  گفتم خب باید بدونم ک مهلت میدین یا نه گفت حالا پیدا نکردی نشستی دیگه من اینقدرم بی وجدان نشدم بندازمت بیرون :/  انگار دوس داره التماسش کنی . میگم که. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره عزیزم شما از روش خودت حل کن، ولی نه دعا دروغه نه چشم 

من نگفتم دروغه میشه انجام داد ولی تمام اینا یه روزی گردن خودتم میگیره . دستت توی این دنیا بازه میتونی هرکاری بکنی ولی بعدش تاوانشم باید پس بدی . میخواد شکستن چوب درخت باشه میخواد کشتن خروس بدبخت باشه میخواد دعا و جادو و دزدی و هرچیز دیگه باشه . شما سعی کن از این داستانا بیای بیرون مردمم ب این چیزا تشویق نکنی. 

2731
من نگفتم دروغه میشه انجام داد ولی تمام اینا یه روزی گردن خودتم میگیره . دستت توی این دنیا بازه میتون ...

عزیزم اینا اسم خداست، شما ذکر نمیگی، الحسیب سرچ کن برای دفع دشمنی هست، دعا نگرفتم که جادو باشه، شما متوسل نمیشی به ائمه اطهار، پس اینایی هم که میرن امام رضا حاجت میخوان لابد گناه کارن، هر کاری ذکر خودشو داره

من نگفتم دروغه میشه انجام داد ولی تمام اینا یه روزی گردن خودتم میگیره . دستت توی این دنیا بازه میتون ...

چقدر حرفت قشنگ بود. توو این دنیا دستمون بازه و هر کاری میتونیم انجام بدیم. اما تاوان داره👏

من از ۴ ماه پیش پرسیدم گفت تمدید نمیکنم بگرد پیدا کن گفتم باشه گفتم اگر پیدا نکردم مهلت بدین گ ...

اها  پول میدی التماس هم بکنی  اسگولن بعضیا   اگر دستت هست  یکم پولتو بیشتر کن   راحت تر گیر میاری  منم امسال گفت خودم میخوام بشینم  گفتم بفرما  بیا  رفتم جا دیگه  در حال جمع کردنم