2733
2739
عنوان

اجاره خونه

163 بازدید | 21 پست

سلام . قراردادمون ماه دیگه تموم میشه صاحب خونه لج کرده دوس داره انگار التماسش کنم که بزاره بشینم اینجا. میگه برو پیدا کن اگرم نکردی حالا نشستی دیگه .نمیفهممش میگه قرارداد نمیخوام تمدید کنم با این ک همیشه هرماه اجاره رو ۱ هفته زودتر ریختم همه چی ب موقع بوده هیچ کسی شکایتی بهش نکرده . البته سر تعمیر پکیج باید بهم پولی میداد هزارتا داد بیداد کرد . اخرم داد . هرجارو میگردم ۱ ماهه خونه پیدا نمیکنیم واقعا خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیوار شیپور همه جارو دیدم. کل املاکای این منطقه رو سپردم . خونه ام ک پیدا میشه اینقدر کثیف و نمداره ...

باز هم بگرد ناامید نشو به دوست و آشنا بسپار خودت چنتا املاکی از محله های مختلف رو برو  تو دیوار آگهی بزن 

سلام به نیتش هر روز 80بار الحسیب بگو و 100مرتبه یاودود بگو آروم میشن و دهنشون بسته میشه عالیه هر روز بگو، نزدیک اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کن گشایش ایجاد میشه و یه خروس قربونی کن گاهی بعضی از گرفتاریها از چشم هست 

2740
میخواد قیمت رو ببره بالا،ببین چه قدر میخواد

میگه نمیخوام تمدید کنم اصلا. بلند شو . 

۴ ماه پیش قبل این ک سر پکیج داستان بکنه میگفت صبر کن ۴ ماه دیگ مونده بزار اون موقع صحبت میکنیم اگر بخواد مستاجر بیاد اونجا اولین نفر تو نشستی . اصلا هیچی نمیگه انگار دوس داره من زنگ بزنم بهش بگم خونه پیدا نشد توروخدا تمدید کن

سلام به نیتش هر روز 80بار الحسیب بگو و 100مرتبه یاودود بگو آروم میشن و دهنشون بسته میشه عالیه هر روز ...

چیزی ک بخواد با این چیزا درست بشه نشه بهتره. خروس بدبخت چرا بکشم 😊

میخواد یهو یه قیمت خیلی زیاد بهت بگه و قبلش بری بگردی ببینی قیمتا فضاییه و خونه پیدا کردن سخت مجبور شی قبول کنی صاحبخونه قبلی ماهم اینطور بود همیشه می‌گفت برید بگردید بعد بیاید باهم صحبت کنید شکر خدا بالاخره شوهرم رضایت داد ازونجا اومدیم  

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

ینی شما زودتر  نرفتی بپرسی  که امسال شرایطش چیه   میزاره بشینی یا بلند بشی ؟    من برج ۵ موعدمه  از بعد عید شوهرم زنگ میزنه میپرسه  که امسال شرایطش چطوریه    خونه هم بگردی هست    مگر پولت کم باشه یکم سخت میشه 

با همچین صاحب خونه ای بنظرم نمونی بهتره..ما هم گیر یه آدم مث ایشون افتادیم از بس بهمون استرس داده بیزار شدیم با اینکه بقول شما اجاره رو سر وقت دادیم..متاسفانه اجاره ها بالاست باید خیلی بگردی.

سعی کن تمدید کنی . اسباب کشی سخته.

میگه تمدید نمیکنم. میدونم سخته والا منم دوس ندارم پاشم چون تمام وسایل جهیزیم نو . جا ب جایی ام ک دیگ خراب میشه ی سری چیزا بخوای نخوای . 

2706