2737
2739
عنوان

حلوا درست کردم ببنید خوب شده+عکس

182 بازدید | 20 پست

دیشب حلوا درست کردم برای دومین بار تنهایی

حس میکنم اردش و زعفرونش زیاد شد و دفعه ی قبلم 

ک درست کردم شکرش زیاد شد

عکس میزارم الان..

چکار کنم حلوام خوب در بیاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
با لیوان پیمانه کن حلوا خوب میشه     هیچ وقت پیمانه دستم نیست خوب شد یادم انداختی برم ...

منم با پیمانه درس میکنم ولی دفعه ی اول خیلیی خوب شد ها فقط یک خورده شکرش زیاد بود

اخه پدرم کلا غذا ک درس میکنیم میگه فلان چیزش زیاده دفعه ی بعدی بابد کم‌بریزم 

این دفعه شکر و زعفرونش کمتر ریختم از ترس پدرم ..

بعد اردش زیاد شد و بد شد..

خوب تفتش ندادی هنوز خام اول ارد خوب تفت میدادی بو خامیش بره بعد روغن میریختی جامد باشه بهتره و روغن نایع جامد و کره مخلوط،بریزی خیلی بهتره ...بعد از ریخت روغن باز باید تفت نیدادی تا رنکش تغییر کنه هر چ بیشتر تیره بشه حلوات رنگش تیره تر میشه... وقتی شربتش رو میریزی باید زیر گاز خاموش کنی و تند تتد هم بزنی ک سفت نشه وقتی خوب دست هم داد یک لحظه میزاری رو شعله یک قل کوچک بخوره و تمام

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
بارها کلی سعی کردم خراب شده

این دستور رو امتحان کن     پیمانه رو بزن نت   اول آرد نان بربری رو با حرارت ملایم بو بده این سخت ترین قسمتشه چون طول میکشه  بعد کره گیاهی و روغن مایع بریز اگه کره زعفرونی بریزی دیگه زعفرون نمیخواد اندازه کره و روغن باید مخلوط با آرد مثل مایع کیک بشه بعدم یکم تفت بده آرد سرخ بشه شهد دمای محیط رو باهاش مخلوط کن و هم بزن  حلوا رو تو ظرف آلومینیوم یا روی درست کن حلوا تو نچسب اصلا خوب نمیشه 

خوب تفتش ندادی هنوز خام اول ارد خوب تفت میدادی بو خامیش بره بعد روغن میریختی جامد باشه بهتره و ...

اوه ممنون حتما از این تجربه ی شما امتحان میکنم ممنون بابت راهنماییتون 

2706