2737
2739
عنوان

خواهر شوهر لطفا یک دقیقه بخونین

395 بازدید | 13 پست

سلام دوستان خواهر شوهر من  تقریبا  پونزده شونزده  سالشه جدیدا با یکی دوست بود میومد به من می‌گفت من تا جایی که تونستم راهنماییش کردم که نکن خوب نیست کلا شنونده بودم برای حرفاش حالا دیشب خانوادش فهمیدن برگشته گفته این یعنی من در جریان بوده همرو انداخته سر من میشه بگید چیکار کنم ؟؟شوهرم رفته رو اعصابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو اگر بهتون میگفتم میشدم عروس بده و فتنه هه ، خواهرتم حاشا میکرد ، چون خیلی اینجوری پیش اومده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

کلا بزن زیرش بگو دروغ میگه من خبر نداشتم. به من می‌گفته دوست پسر یکی از هم کلاسی هام هست

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

بگو من نخواستم بهم رازهاشو بگه چون دقیقا از همین ماجرا میترسیدم میگفت و من بشما میگفتم یه ماجرا

میگفت و من بهتون نمیگفتم  دوباره یه ماجرا که الان اتفاق افتاده!

من از وقتی شنیدم فقط گفتم خوب نیس و اشتباه کارت!

بیشتر از اونم نمیتونستم نظر بدم!من خارج از گود هستم

حالا انیکه یه نفر دیگه کار اشتباه کرده و با خانوادش راحت نبوده حرف دلش بزنه تقصیر شما نیس!

قرار نیست چیزی بگی، اون با شما راهت بوده اومده درد و دل کرده و شما بهش مشاوره ی خوبی دادی و ایشون هم گوش کردند حالا بقیه ابروریزی راه انداختن برای یه اشتباه کوچیک به خودشون مربوط چه جوری خودشون رو اروم کنند و به خواهر شوهرت این حس امنیت رو بدند که سری بعد با اون ها اول مشورت کنه نه افراد دیگه

2738

باید از روز اول به خودش میگفتی، هیچی به من تعریف نکن، تهش من هر کاری کنم، بد و مقصر میشم.

چون گزارش هم میدادی، صدبرابر بدتر بود.

من سر یه موضوع همینطور رک به مادرشوهرم گفتم، اونم تعریف نکرد موضوع

ببین بچس ترسیده تو بزرگی کن زیاد جو نده 

به شوهرتم بگو تازه بهم گفته دیدم بچس و  گریه که تو رو خدا به کسی نگو منم گفتم ببینم اگر با حرف های من درست نشده یه چند روز دیگه در جریان بذارمتون 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

باید از اول بهش میگفتی کارش اشتباهه و خودت رو کنار میکشیدی 

چون حتی اگه خانواده اش هم نمیفهمیدن احتمال داشت بخواد با شما هماهنگ کنه واسه وقتایی که میره سر قرار 

الانم به شوهرت بگو میترسیدم من بهتون بگم بلایی سرش بیارن خونش گردنم بیفته میخواستم خودم آروم آروم متوجه ش کنم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی