2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشم و بینایی

فاصله رو رعایت کن

من ده ساله روزی ده ساعت نگاهم به لب تابه چشمم مشکلی نداره

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2740
خشکی چشم ندارین؟

چرا من افتضاح به حدی که غدد اشکیم خشک شده، و اگر یه وقت گریه کنم چشمام از سوزش و درد نمیتونم باز نگهدارم

همش به خاطر گوشی هست

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
چرا من افتضاح به حدی که غدد اشکیم خشک شده، و اگر یه وقت گریه کنم چشمام از سوزش و درد نمیتونم باز نگه ...

منم حس میکنم خشکی دارم و از اشک مصنوعی استفاده میکنم بهترم 

قطره استفاده میکنید؟

منم حس میکنم خشکی دارم و از اشک مصنوعی استفاده میکنم بهترم  قطره استفاده میکنید؟

آره فایده نداشت، همش چشمام اشک میاد و خیلی میسوزه وقتی قطره میندازم

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
دکتر نرفتید؟برید بهتره

رفتم، میگه کاریش نمیشه کرد، به خاطر خشکی زیاد و مالیدن چشم، قوز قرنیه هم پیدا کردم و دیدم تار شده فقط عینک، گریه نکنم، اشک مصنوعی بندازم و قرص ویتامین Aبخورم

خشکی چشم ندارین؟

نه

اصلا هیچ مشکلی ندارم

البته بعضی چیزا برا بعضیا از قبل زمینشو دارن

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2706