2733
2739

غیبت کردن 

نگاه چپ چپ

چشم غره رفتن اینا هم انرژی منفی حس منفی دست میده ا طرف بعضی آدم ها؟

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

من ی جاهایی ک میرم حالم بد میشه انگار نمیتونم نفس بکشم هوا سنگینه

چندوقته وقتی مامانم میگه بیا بریم میگم نمیام واقعا انرژی منفی داره واسم

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره کلا چیزی که از حال و هوای خوب دورت کنه انرژی منفی داره دیگ من مادرشوهرم میبینم غم عالم رو دوش من ...

شما انرژی مثبت باشین براش

2738
خب به همون نسبت هم شستن و تمیز کردنشون انرژی مثبت میاره خونه تمیز آدمو چون میکنه

آره دقیقا.تاثیر خودشو میزاره

متاسفانه نمیشه چون شوهرم و خواهرشوهرم با هم قهرم هردفعه میریم اونجا شوهرمو نفرین میکنه و بد بیجا میگ ...

سکوت کین اینجور مواقع .هم گناه مرتکب نمیشین هم احترامشان حفظ میشه.سکوت بالاترین فریاده

غیبت آدمو کنن

من هروقت پشت سرم بد حرف بزنن میفهمم تا حرفشون ادامه داره حالم بده

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2706