2737
2739

چرا دارم ترک تحصیل

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن منم لایک کن

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
شاید عدم تمرکز داری 

رآه حلش چیه من ی با. با ی روانشناس ح زدم گفت برم پیش روانپزشک دارو داره اثر دارو هارو ببینه بعد ترسیدم نرفتم 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
شاید عدم تمرکز داری 

نمیدونم واقعا 

خیلی وقته فقط مفهمومی درس خوندم فقط 

حفظی جات و انجام نمیدادم بخاطر رشتم الان ۲۰ تا فرمول و باید حفظ کنم نمیتونم😑

🫶🏻 سوالی بود در خدمتم 

برای خودت زمان بزار 

مثلا بیست دقیقه هیچکاری نکن بجز اینکه درس بخونی 

حتی اگر نخوندی هم مهم نیس

مهم اینه تو اون بیست دقیقه هیچکاری نکنی که تمرکزت رو بهم بزنه 

سعی کن شده روزنامه وار از روی درست بخونی

اینجوری کم کم میتونی تمرکزت رو برگردونی 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
2740
چرا دارم ترک تحصیل

چه تفاهی منم خواستم همینو بگم😁

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
رآه حلش چیه من ی با. با ی روانشناس ح زدم گفت برم پیش روانپزشک دارو داره اثر دارو هارو ببینه بعد ترسی ...

میگن تو سن کم دارو تاثیر داره 

ولی مثلا برای درس خواندن راه حل های هست توی نت اینستا دیدم 

سرچ کنید میاد 

چه تفاهی منم خواستم همینو بگم😁

خخخ

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
شما نظر نده دیگ😂😂

باشع

برای خودت زمان بزار  مثلا بیست دقیقه هیچکاری نکن بجز اینکه درس بخونی  حتی اگر نخوندی هم ...

اصلا نمیتونم خیلی امتحان کردم 

هر ۲ دقیقه ذهنم میپره 

از مثلا بهایابی یاد خانوم‌بهادری معلممون میفتم (مثال)

🫶🏻 سوالی بود در خدمتم 
اصلا نمیتونم خیلی امتحان کردم  هر ۲ دقیقه ذهنم میپره  از مثلا بهایابی یاد خانوم‌بهادری م ...

میدونم چی میگی 

ولی تنها راهش همینه 

از زمانای کوتاه شروع کن

پنج دقیقه

هفت و ده دقیقه

هیچکاری بجز درس مجاز نیست

اگر درس نمیخونی پس باید به دیوار زل بزنی 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
2706