2733
2739
عنوان

چرا تاپیک مدیریت مخارج قفله؟

70 بازدید | 11 پست

؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

یا خیلی طولانی شده

یا مورد حمله گله کفتارها واقع شده

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تعداد صفحاتش بالای ۱۰۰۰صفحه شده بود

نظر من

کسی که تاپیک میزنه وقتی رفت بلای ده صفحه باید قفل کنه و سری بعدی رو بزنه

مثلا 

مدیریت مخارج ۱

مدیریت مخارج ۲

.....

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نظر من کسی که تاپیک میزنه وقتی رفت بلای ده صفحه باید قفل کنه و سری بعدی رو بزنه مثلا  مدیریت ...

اره،،من ک حوصله ام نکشید بیشتر از ۵صفحشو بخونم،خیلی زیاده،صفحات اول هم از سالهای قبل بود

بهتر میبود تاپیک جدید میزدن

یا خیلی طولانی شده یا مورد حمله گله کفتارها واقع شده

احتمالا حمله

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
2740
نظر من کسی که تاپیک میزنه وقتی رفت بلای ده صفحه باید قفل کنه و سری بعدی رو بزنه مثلا  مدیریت ...

احتمالا میخوان همونو ادامه بدن چون تاپیک جدید نزدن

احتمالا حمله

معلوم نیست

احتمالا میخوان همونو ادامه بدن چون تاپیک جدید نزدن

شما خودت میتونی بزنی

مدیریت مخارج ۲

مشکل اخلاقی و شرعی هم نداره نهایتا اگه اسی گله کرد تهش مینویسی ادامه در تاپیک اسی به ادرس ...

و مال خودتو قفل میکنی

@masumehjoon    

سلام عزیزم چندروزیه چندتا سوال دارم تاپیک مدیریت قفل هست مجبور شدم اینجا صداتون بزنم به هرحال ببخشید

همسرم پراید وانت داره و مغازه داره درامد مغازه ماهی ۱۵میلیون هست 

بهش پیشنهاد دادم بره اسنپ بار کار کنه یا ماشینشو بفروشه پراید معمولی بخره بره اسنپ تا بتونم سکه پارسیان بخرم (گفتم طی روز دوساعت من جات تو مغازه میشینم برو اسنپ)

ی سوالی ذهنمو درگیر کرده میگن اسنپ کارکردن ماشین رو داغون میکنه ازاین میترسم خیلی

سوال بعدی اینکه من با بچه کوچیک چطور میتونم درامد داشته باشم مغازه پلاسکو دارم ماهی دوسه میلیون درامدشه تقریبا اما میخوام ی کارخونگی هم داشته باشم چون همسرم مغازش کنار مغازمه میتونه مدیریت کنه