2733
2734
عنوان

نامزدم از لج من با دختره شوخی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 74 پست
عزیزم مردا درست بشو نیستن هر چی بیشتر گیر بدی بدترمیکنه، بنظر من اهمیت نده ی مدت .خودتو بی خیال نشون ...

خیلی اذیت میشم چون واقعا مهمه واسم

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم اشتباهه ولی برای آدم بی‌شعور ببخشید البته همون مقابله به مثل جواب میده  اعتراض هم کرد ب ...

اتفاقا خودمم بهش فکر کردم

2728
شاید حرف معمولی میزدن در مورد لباس ها و قیمت شون و شما چون حساسی میگی لاس زدن  حساسیت خودتو کم ...

این ک شما ب ی خانوم بگی:

معلومه ک ب خودتونم مباد و برازنده تونه ماشالا

حرف زدن معمولیه؟

این ک شما ب ی خانوم بگی: معلومه ک ب خودتونم مباد و برازنده تونه ماشالا  حرف زدن معمولیه؟

نه، اما شاید عاملش سخت گیری شماست 

به شوهرت بفهمون مشکلی با حرف زدنش با بقیه نداری ولی نباید این طوری با غریبه حرف بزنه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
الان که جو آروم شده بهش بگو محکم رفتارش چقد احمقانه س یعنی چی تا ببینه دوسش داری سواستفاده کنه اینجو ...

خب همبن دیگ کلا میخواد رئیس من باشه من همیشه هرچی اون لگه بگم چشم🥲

2740
چرا یجوری ب طرف میچسبین هوا برش میدار طبیعی رفتار کن هرچی حساس تر باشی حتی ممکن خداینکرده بهت خیانت ...

متاسفانه همینه من ی جوری خاص حلوش دادم

بخدا اول نامزدیم اصلاااا انقدر اعتماد بنفس نداشت

انقدر خودشو قبول نداشت از وقتی عقد کردیم 

اینجوری میکنع

این اقا کوچولوی لجباز چند‌ سالشه؟  باهاش منطقی صحبت کن بگو لعنتی من و تو زن و شوهریم این رفتار ...

۲۴سال

نمیدونم نمیدونهههه یا خودشو زده ب نفهمیبییی

لنتی من زنتممم خیلیییی فرق داره 

تو شوهر منی خیلی باید عاقلانه تر رفتار کنی

من یکم ترسیدم حقیقتا  اصلاااا قصد ندارم تو دلتو خالی کنم و اینا ها  هرگز  ولی کلا ...

پنج برابر؟

دوبرابر این رفتار خیانت مکرره

بنظرتون برم مشاوره درست میشه؟

2706