2737
2739
عنوان

نامزدم از لج من با دختره شوخی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 74 پست

عزیزم همین الان بشین درست فکراتو بکن ادم باید خیلی لجن باشه که برای در اوردن حرص طرف مقابلش بره با یکی لاس بزنه...اینا تو وجودش هستن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مستقیم جرش بده قهره درست حسابی کن بفهمه کارش درست نیست حساب کار دستش بیار

صدرصد میدونه اشتباهه ک اون موقع انجام مبده

اگ قهر کنم لج میکنه میشناسمش

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو همه چی تقریبا😂

توهم لج اون و در بیار با پسر لاس بزن ببین خوشش میاد😂😐 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2728
باید انقد واکنش نشون ندی تا از سرش بیفته  یا اینکه مثل خودش رفتار کنی از چیزی که بدش میاد شما ...

اره اینم خوبه ولی خب منم حرصم میگیره

منم مث خودش رفنار کنم ینی؟

2738
اره اینم خوبه ولی خب منم حرصم میگیره منم مث خودش رفنار کنم ینی؟

میدونم اشتباهه ولی برای آدم بی‌شعور ببخشید البته همون مقابله به مثل جواب میده 

اعتراض هم کرد بگو خاستم حال منو درک کنی وقتی حرصم میدی

تو هم با پسرا لاس بزن 

(خیانت می‌کنه به اسی بیچاره من که میدونم)

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
نباید زیادی گیر بدی عزیزم شوهرت زده میشه خواه ناخواه کشیده میشه سمت این کارا الانم یه مدت بی تفاوت ...

خب مثلا کشبده میشه ک جلوی چشم خودم با دخترا لاس بزنه؟

نباید زیادی گیر بدی عزیزم شوهرت زده میشه خواه ناخواه کشیده میشه سمت این کارا الانم یه مدت بی تفاوت ...

راست میگن شوخی با نامحرم حرامه.عوضش شما خانم باش سنگین باش نماز اول وقت .آرایش داخل منزل.و بیرون هیچ گونه آرایشی نداشته باش بگو گناهه.🌹🙏

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

شاید حرف معمولی میزدن در مورد لباس ها و قیمت شون و شما چون حساسی میگی لاس زدن 

حساسیت خودتو کم کن چون جامعه ای که زن و مرد توش باشه حتما با هم حرف میزنن، فقط خودتو اذیت میکنی و شوهرت مجبور به پنهان کاری 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706