2733
2739
عنوان

بخیه داخلی سزارین

192 بازدید | 32 پست

سلام دوستان ۱۷ روزه سزارین شدم بعد ۷ روز بخیه های داخلی مابین رحم و پوست عفونت کرده یک لخته خون هم مثل هماتوم تو رحمم تشکیل شده ، دائم بی حالم ضعف شدید لرز بدن درد عجیب،از پهلوی راست تا پهلوی چپم چنان دردی دارم که زمین رو گاز میگیرم از درد ، زیر دلم تیر می‌کشه ،خونریزی دارم لخته و تیره ، لایه عفونت داخلی بزرگ شده از روی پوستم دست میکشم قشنگ لایه عفونت معلومه و تو دستم میاد . دکتر رفتم ژلوفن داده و سفکسیم و کپسول جیسینگ و مولتی ویتامین .دکترم انگار نه انگار گفتم من دارم میمیرم اینا رو داده قبلش اموراکس و آموکسی داده بود بدنم کهیر زد تا روز دهم خوردم بهم گفت دیگه نخور الان باز دیشب به من سفکسیم ۴۰۰ داده .

چیکار کنم من عفونت بخیه های داخلی خوب بشه ؟ از زندگی افتادم 

الهی شکر 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای یاد خودم افتاد بعد از پونزده روز اطراف بخیه هام عین سنگ شده بود به اندازه دو سانت از بالا دو سانت از پایین تا بلاخره فواره زد بیرون تصور کن میگم فواره زد اغراق نمی کنم از جای بخیه هام خون می ریخت رو سرامیکها به بوی وحشتناک میداد تا دوباره راهی اتاق عمل شدم بعد با شکم باز سونو گرافی انجام دادن گفتن فقط لایه رویی درگیر شده چهار روز شکمم باز بود و تو بیمارستان روزی دوبار شکم بازو شستشو میدادن و ... من اصلا نفهمیدم بودم شاید اگر منم فهمیده بود با آنتی بیوتیک رفع میشد اما من وقتی درد داشتم احساس می کردم طبیعیه دردا

دیگه بعد ۱۷ روز اینکه دردت شدیده عجیبه.یه دکتر دیگه برو

نمی‌دونم پیش کی برم، اینی که این همه پرس‌وجو کردم برای زایمان پیشش رفتم این شد . الان وقت گرفتم برای دکتر دیگه ولی تا هفته دیگه که نوبتم بشه چیکار کنم . عنبرنسا ، سقز دود دادم ولی چون عفونت مال بخیه های داخلی هست افاقه‌ای نکرده 

الهی شکر 🌹
2740
وای یاد خودم افتاد بعد از پونزده روز اطراف بخیه هام عین سنگ شده بود به اندازه دو سانت از بالا دو سان ...

برای سزارین اولم من م ۷لایه عفونت زده بود به منم گفتند عمل (اون موقع رفته بودم بیمارستان آموزشی برای سزارین چون بچه حالت فولوت بود منو هیچ جا پذیرش نکردند فرستادن بیمارستان آموزشی ) من نرفتم آقام نذاشت با عنبرنسا هر ۷ لایه خوب شد ولی الان بخیه های داخلی هست بخیه رویی کامل خوب شده و جایی برای خروج عفونت نداره ،

الهی شکر 🌹
 برای سزارین اولم من م ۷لایه عفونت زده بود به منم گفتند عمل (اون موقع رفته بودم بیمارستان آموزش ...

واقعا سخته من میدونم ، اما برا من بخیه خارجی عفونت کرده بود نمی دونم الان چکار باید بکنی ولی دعا می کنم هر چه زودتر خوب شی

وای یاد خودم افتاد بعد از پونزده روز اطراف بخیه هام عین سنگ شده بود به اندازه دو سانت از بالا دو سان ...

آره خیلی بوی بدی میداد ، خیلی هم دردناک بود ،پسر اولم چون بستری هم شد بعدش هم من عفونت گرفتم شیرخشکی شد و ضعیف من دائم مریض بود تا چند ماه .

الهی شکر 🌹
2706