2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیخیالش گلی

دیگه بهش پیام نده 

دیدیشم پوزخند بزن رد شو

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

تف بهش

خودتو ناراحت نکن قشنگم لیاقتتو نداره

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2738
بیخیالش گلی دیگه بهش پیام نده  دیدیشم پوزخند بزن رد شو

پیامو سین زد هیچی نگفت 💔😔بی محلی عاشق منو دیونه کرده تا صبح گریه کردم 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

اول باید خودتو نبخشی چون یه پسر رفتار یه پسر اینقد برات مهم شده ک از احساس و غرور خودت مایه میذاری. عزت نفس وغرورت رو در مقابل پسرا تا بی نهایت ببر بالا

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
چطور می‌تونی به کسی فکر کنی که اینقدر تحقیرت می‌کنه  غرور برای یه دختر خیلیم خوبه.

بخدا بعد چند ماه پیام دادم اولش خودش پیام داد دلش تنگ شده ...من پیام دادم تحویلم نگرفت محل سگ نداد بخدا دلم اردن نمیگیره از دیشب تا الان بیدارم خواب ب چشم نمیاد 

پیامو سین زد هیچی نگفت 💔😔بی محلی عاشق منو دیونه کرده تا صبح گریه کردم 

عزیزدلم گریه نکن ارزش اشکاتو نداره به خدا

ولش کن بره پی لیاقت خودش

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
تف بهش خودتو ناراحت نکن قشنگم لیاقتتو نداره

این آخرش بعد چند ماه دوباره میاد میگه دلم تنگ شده 

بخدا بعد چند ماه پیام دادم اولش خودش پیام داد دلش تنگ شده ...من پیام دادم تحویلم نگرفت محل سگ نداد ب ...

به قول مادر بزرگم خدا بیامرز" برای کسی تب کن که برات بمیره" این و سر لوحه زندگیت کن تا آسیب نبینی.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706