2737
2739
عنوان

خداوکیلی حق بامنه یا شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 44 پست

حق با توعه 

ولی حتما قبلا زیاد غر زدی برا خانوادش بهت حساس شده جبهه گرفته روشت رو کلا تو برخورد با خانوادش عوض کن 

بگو اگه می خواستن همون دیشب می گفتن تو بری پیگیر بشی از رو ناچاری که تو ناراحت نشی دوباره زنگ بزنن بگن بریم جای دیگه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا منم هرچی میگم میگه تو باخانوادم‌مشکل داری

حالا این خوبه یه گردش رفتنه .واسه عقد برادرشوهرم به ما نگفتن .شوهرم مادرشو تو راه میبینه ،میگه کجا دارین میرین .اونجاس که گفتن عقد داداشته توهم بیا .من به هیچ وجه نه خودم رفتم نه گذاشتم اون بره .به شوهرت بگو شاید دوس داشتن تنها برن که مارو دعوت نکردن .نزاری بره ها

وا چرا بگه خودش تنها باها‌شون بره اسی همسرتو تنها نفرست اصلا هم اگه بره دل خودت بدتر میشکنه و دعوات ...

بخاطر این گفتم که به استارتر اصرار میکنه بریم.. که ولش کنه و اگر دوس داشت نه حتما😑

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
بخاطر این گفتم که به استارتر اصرار میکنه بریم.. که ولش کنه و اگر دوس داشت نه حتما😑

مردا نمیفهمن که یهو این میگه خودت برو اونم راستی راستی پامیشه میره حالا بیا و درستش کن

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
میگه اینجوری نیستن!

من جات باشم پا میشم میرم 

می دونی چرا چون همین میشه یک بهانه برای شوهرت و خانوادش 

فردا هر جا برن بهتون نمیگن بهانه هم اینه اوندفعه دیدی خانومت نیومد میگم شاید دوست نداره با ما بیاد چیزی نمیگم 

الانم عاقل باش هیچی بر ندار پاشو خانوم برو بگو یهو شده دیگه فقط تونستم چند تا ظرف و استکان بیارم تمام و والسلام 

نری خودت و ضررش رو می کنی 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2740

اگه ميخاستن واقعا باهاشون بريد لاقل ديشب ميگفتن نه صبحي اونم بعد بازپرسي هاي شوهرت 

حق كاملا تو هس

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

کاش سیاست داشتی

اصلا حرف خانواده شو نمیوردی که اگر فلان زودتر و....

بلند می‌شدی حالت گگیجه و اضطراب

که چجوری جمع کنم؟ ظرفارو چیکار کنم؟ وای نمیشه و....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بعضیا بی برنامن  مورد داشتیم شب خوابیدن صبح بلند شدن توی صف نونوایی تصمیم گرفته شده برن شمال. ...

حالا ماهم سفرامون اينطوريه 

ولي خودمون نه خانوادگي رفتن حتما برنامه ايي هست

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

خانوما منم راهنمایی کنین

چند روز پیش خانواده شوهرم رفتن سیزده بدر

میخواستن جوجه بزنن همه

بعد دیدم ساعت نه شب مادرشوهرم زنگ زده که اره فردا میخواییم بریم سیزده بدر بیاین حتما

منم همونجا شوهرم گفت نه دیگه دیر گفتین من جوجه نگرفتم اماده نداریم نمیاییم مادرشوهرمم گفت باشه

صبحم داداشش زنگ زد که بیاین اما نرفتیم

بعد  چند روز مادرشوهرم جلو جمع گفت که اره رفتیم سیزده بدر اینا نیومدن فلان من براشون جوجه اماده گذاشته بودم 

بعد من با خودم گفتم اگه برای مام اماده گذاشته چرا همون شب قبلش نگفت برای شمام در نظر گرفتم بیاین

بعد شوهرم یه تیکه ای بهشون انداخت جوابشو نداد

ولی بدم اومد اشتباه خودشو پاک کرد جوری جلوه کرد مع مقصریم و از قبل همه چیو گفتن بهمون

کاش سیاست داشتی اصلا حرف خانواده شو نمیوردی که اگر فلان زودتر و.... بلند می‌شدی حالت گگیجه و اضطرا ...

شوهرمنو هنوز نشناختین همه چیزش فوری خودش آماده میکنه

شوهرمنو هنوز نشناختین همه چیزش فوری خودش آماده میکنه

پس من بودم میرفتم ، حسابی هم می‌خوردم و میپاشیدم و صفا مبکردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706