2737
2739
عنوان

حیاط مشترک با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 8513 بازدید | 243 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی میگی من هرشب بهش بگم فردا صبح زود نیا؟

بله دقیقا

شما میگید همه راه ها رو رفتید جواب نداده، این راهم رفتید جواب نداده؟

قبل خواب بگید فردا من میخوام مثلا تا ساعت ۱۰ استراحت کنم لطفا بعد این ساعت تشریف بیارید

2728
2740

فقط اولش زیاده روی نکنید، مثلا با هفته ای دو روز شروع کنید،کم کم اعلام کردن هاتون رو بیشتر کنید

حتما قبل از زمانی که مثلا قراره مهمان داشته باشید یا قبل خواب که میخواید تنها باشید بهشون اعلام کنید

چون وقتی میان دم در دیگه اون وقت برگردوندنشون امکان پذیر نیست

نتیجشو لطفا به ما هم اعلام کنید موفق باشید

یه سوال...

من وقتی مهمون دارم میاد کلا میشینه چندبارم بهش گفتم نیا اما بازم میاد.راه حلی واسه این به ذهنتون میرسه

فقط اولش زیاده روی نکنید، مثلا با هفته ای دو روز شروع کنید،کم کم اعلام کردن هاتون رو بیشتر کنید حتم ...

باشه. انقدموکم رو هستم ک فقط خدا میدونه و البته مادرشوهرمم خیلی رک هس و وقتی حرفی میزنم ک خوشش نمیاد کلی متلک میگه و غرغر میکنه

مثلا اینکه قبلش بگید دوستم میخواد بیاد خونمون باهام صحبت خصوصی داره لطفا تا بهتون اطلاع ندادم تشریف ...

ینی هردفعه ک مهمون میخواد بیاد باید بگم؟ مثلا خواهرم هفته دو سه بار میاد 

باشه. انقدموکم رو هستم ک فقط خدا میدونه و البته مادرشوهرمم خیلی رک هس و وقتی حرفی میزنم ک خوشش نمیاد ...

متلک ها رو به جون بخرید چون شما قراره با احترام خواستتون رو مطرح کنید

اگر این روش جواب بده خیلی بهتر از دعوا و بی احترامیه، عذاب وجدان هم به دنبال نداره

از طرفی گاهی هم بهش فرصت میدید که بیاد سر بزنه

2706