2737
2734
عنوان

حیاط مشترک با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 8513 بازدید | 243 پست

اسی از اول خیلی بهش رو دادی؟

کلا رفتارت اوایل چطور بود

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مادرشوهرم منم اینجوره اما با این تفاوت ک وقتی میاد دیگه دلش نمیخواد بره

ببین این آدم یا بی شعوره یا خودش زده به بی شعوری که تو دیگه نمیتونی کاری کنی  تو وقتی میاد طوری رفتار کن که انگار این نیسته مثلا ساعت خوابته تلویزون خاموش کن برو تو اتاق در ببند بگیر بخواب  یا صبح زود میاد هر چی در زد در باز نکن حالا شده دو ساعت سه ساعت  بعدش اگه گفت بگو من این ساعت خوابم هر کی بیاد در باز نمیکنم  یا اون نشسته تو برو حمام  لباس بشور جارو برقی بزن   یا میخوای بری بیرون آماده شو بگو برو بیرون میخوام در خونه قفل کنم برم کار دارم  

وقتی میری خونه مامانت اونوقت اثمادرشوهرا کجا میره ؟چون عادت داره همش بیاد خونه شما اونموقع چیکار میک ...

میره خونه همسایه. کلا همش دلش میخواد بره اینطرفو اونطرف.مسجد،دعا،تو کوچه با زنها،خونه اقوام.اماااا اولویتش خونه منه اگه من نباشم جاهای دیگه میره

2731
2740
اینبار در زد برو جلو در دستات رو بزار چهارچوب در بگو بله کار داری ؟با اخم هم بگو  خواست بیاد د ...

وقتی میخواد بیاد داخل فقط درحد یه وجب در رو باز میکنم میگم بله کاری داشتی دیگه خودش در باز میکنه میاد داخل

ببین این آدم یا بی شعوره یا خودش زده به بی شعوری که تو دیگه نمیتونی کاری کنی  تو وقتی میاد طوری ...

دفیقا وقتی میادرهمینوکارارو میکنم اما اصلا اهمیت نمیده.خیلی وقتا هم آماده میشم میرم بیرون

زمانی که قراره با همسرتون تنها باشین قبلش به همسرتون بگید با احترام به مادرش بگه ما میخوایم استراحت کنیم لطفا سرو صدا نکنید یا فعلا نیاید

در مورد مهمون هم همینطور مثلا وقتی قراره دوستتون بیاد پیشتون قبلش بهش بگید ما میخوایم با هم تنها باشیم لطفا فعلا تشریف نیارید

با احترام و بدون رو در بایستی

2706