2733
2739
عنوان

حیاط مشترک با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 8513 بازدید | 243 پست
خب وقتی هرچی تلاش میکنه و مادرشوهرش نمیفهمه باید به دید خوب نگاه کنه تا اذیت نشه وگرنه این یه نق ...

وقتی طرف کلا اونجاس،میشه بهش فک نکنه؟؛!!!!!!چه ذهنا قوی ای دارید

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی هرچی تلاش میکنه و مادرشوهرش نمیفهمه باید به دید خوب نگاه کنه تا اذیت نشه وگرنه این یه نقطه ...

ما مجبور به تحمل شرایطی هستیم که نمیتونیم تغییر بدیم به نظر من میشه این شرایط رو عوض کرد و مجبور به تحمل نیست

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2731
آخرش همین کاررو میکنم

اولش همین کار بکن اینقدر اعصاب روانت بهم نریز و خودتو پیر نکن

به شوهرت بگو شب تا صب ک نیستی شاید دلم بخواد صبح بیام بغلت بخوابم

شاید بخواییم رابطه داسته باشیم 

یعنی چی ک دم به دقیقه یه پاش اینجاس 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

منم شرایطم مثل شماست با این تفاوت که خانوم قهر قهروعه یا تندتند سر چیزای چرت قهر میکنه و رو ترش میکنه برام یا وقتی آشتیه انقد میاد و میره و حرف میزنه ک اعصاب نمیمونه برام. منم دیشب ب شوهرم میگفتم اینجارو بکوبیم کهنه ساخته از نو بسازیم فعلا بریم جای دیگ مستاجری ولی قبول نمیکنه

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2740
بقران ناراحتی اعصاب گرفتم از دستش.میاد سر بچم کلی غرغر میکنه، دخالت میکنه تو همه کار

ی مدتم اومد عادی باش انگاری تنهایی

باش حرف نزن،کارتو بکن.اهنگ بزار

انگار که تنهایی همونجور رفتارکن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
چکار کنم آخه

با همسرت قاطع حرف بزن بگو دیگه تحمل این شرایط سخت اگر میاد یکبار دروز نه تا شب.. بگو باید تکلیف رو شن کنی. بنظرم قهر و خونه مادرتم نرو بمون تا همسرت کاری کنه 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706