2733
2734
عنوان

حیاط مشترک با مادرشوهر

8513 بازدید | 243 پست

۵ساله عروسی کردم حیاطمون مشترکه.همین یه پسر داره و تنهاست.بخدا آسایش واسم نذاشته روزی چندبار میاد،شوهرم شب کاره صبحا ساعت۷میادخونه،مادرشوهرمم سریع میاد اینطرف،ظهرا میاد،عصرا میاد،شبا هم میاد تا وقت خواب.شوهرم بارها باهاش صحبت کرده ک رعایت کنه اما فایده نداشته. بخدا بیماری اعصاب گرفتم همش با دخترم دعوا میکنم.دلم واسه دخترم کبابه ،دیگه عاجز شدم .خداروشاهد میگیرم اگه بچه نداشتم میرفتم طلاق میگرفتم اصلا آرامش ندارم...

توروخدا برام دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

وای یعنی فهمیدن اینکه اینقد نیاد خونتون اینقد براش سخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینقد وجدان نداره!!!

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

خونه رو بدین کرایه برین جای دیگه

یا بزار برو خونه مادرت بگو هروقت راه جدا کزدی بر میگردم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706