2737
2734

چیکار کنیم؟چه تصمیمی گرفتی و انجام ندادی؟؟💚🌹💙

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

چرا داره؟

الان راحت تصمیم بگیر ظرفارو بشور

بعد ببین راحته شستنش یا ن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصمیم طلاق پیر شدم تا عملی کردم😐

چی بگم.من روزه قضا داشتم گفتم فردای عیدفطر بگیرم ۸روز بود ۶روز رو گرفتم مردم و زنده شدم فقط.

2731
چرا داره؟ الان راحت تصمیم بگیر ظرفارو بشور بعد ببین راحته شستنش یا ن

اولش سخت میشه یکم که میشورم میگم چقد خوب بود کاش زودتر میشستم

خخوبه، خداقوت قبول باشه

انشاالله.

میدونین حرف زدن راحته ولی عمل به اون کمی سخته ولی بعدش احساس خوشایند دست میده به آدم.

نماز میخونین؟اگه نمیخونین شروع کنین سرموقع بخونین.🌹

2740

چون فکر می‌کنیم عمل باید پرقدرت شروع شه در حالی که همون شروع حتی اگه ضعیف باشه باعث میشه کاری که میخوایم انجام شه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
چون فکر می‌کنیم عمل باید پرقدرت شروع شه در حالی که همون شروع حتی اگه ضعیف باشه باعث میشه کاری که میخ ...

دقیقا.پس تنبل نباشیم لطفا.خودم رو میگم جسارت نباشه یه وقت💚💚💚💚💚🙏

کاهلی میکنم متاسفانه

نه اشتباه نکنید سرموقع بخون قشنگه

شیرین شیرین شیرینه💙

نماز خوندن شیرینه💚

نماز ستون دینه🌹

🙏

2706