2737
2734

تموم شد بالاخره یانه؟

اینهمه دیدین هنوز تو سریال این نقطه حل نشده؟چه سریال چرتیه خوب شد تاپنج بیشتر ندیدم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انقدر این سریال مضخرف و بی معنی بود که حتی دوست ندارم در موردش حرف بزنم، خیلییییییی بیخود و‌بی سرو‌ت ...

حالا نمیشه منو روشن کنی؟

جدی قاتل بود

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
آره  عماد بهش گفته بود پشتت وامیستم

ولی اونجا که رفت با نوید حرف زد انگار  بابای نویدم خیلی بلا سرش آورده بود انگار خودشم عقده داشت

2740
حالا نمیشه منو روشن کنی؟ جدی قاتل بود

بله به پیشنهاد عماد و به امید اینکه عماد نجاتش میده کشته بود جون ظاهرا عشیری به دختره هم دست درازی کرده بود و انگیزه شخصی هم داشت. منتها بالا دستی عماد اجازه نداد بهش که نجاتش بده، و قسمت مضخرف اینجاست که اصلا معلوم نشد اون بالادستی چه خریه و دلیل کاراش چیه، مردن عماد! پشیمونی مهتاب! همه و همه مسخره بودن

بله به پیشنهاد عماد و به امید اینکه عماد نجاتش میده کشته بود جون ظاهرا عشیری به دختره هم دست درازی ک ...

چرا عماد پای پسرشو به این پرونده باز کرد؟

چون فکر میکرد پسرش کمک میکنه به فرشته؟؟

یا چون میخواست رابطه ی عروس و پسرش خراب شه

چرا عماد پای پسرشو به این پرونده باز کرد؟ چون فکر میکرد پسرش کمک میکنه به فرشته؟؟ یا چون میخواست ر ...

همین دیگه، تمام اتفاقات توی فیلم بلاتکلیف و بی دلیل موند، اون دختره که موهاش آبی بود کلا غیب شد! مهتاب که همش میکفت قاتل باید اعدام بشه حالا که مطمئن شده بود فرشته کشته، عذاب وجدان گرفته بود!!!