2737
2734
عنوان

همین الان از خدا چی میخای؟+خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 71 پست
یه بچه میخوام کاش بهم رحم کنه معجزه کنه 🥺

الهی بحق مادردوعالم شماهم مادر بشی کوچولوتو بغل بگیری🙏🏻الهی آمین 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله باردار میشی گلم چند وقته اقدامی ؟

مدت زیادی نیست هنوز یک سال نشده ولی همسرم مشکل داره 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2728

من خوشبختی و عاقبت بخیری بچه هام

هدایت شدنشون

قبول شدم دخترم تو کنکور 

سفید بختی دخترم

خدا تمام بچه هارو موفق و سالم و صالح و خوشبخت کنه

به بچه های منم نظر لطفی کنه

الهی بحق مادردوعالم شماهم مادر بشی کوچولوتو بغل بگیری🙏🏻الهی آمین 

ممنون عزیزم ان شاالله خدا به دعای بنده هاش نگاه کنه خیلی حالم بده 🥺

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

سال دیگه اینموقع دانشگاه باشم اون رشته ای که می خوام و اون دانشگاهی که می خوام

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2738
اول سلامتی خانوادم بعد هم احساس میکنم دیگه شوهرمو دوست ندارم ، نه که دوست نداشته باشماااا، انگار بی ...

منم اینجوری بودم.از شوهرم متنفر بودم و فقط جنگ و دعوا

حرز امام جواد گرفتم البته نه به این نیت هاااا.همینجوری خریدم 

ولی در کمال ناباوری رابطم با شوهرم خوب شد

خدایا شکرت

منم اینجوری بودم.از شوهرم متنفر بودم و فقط جنگ و دعوا حرز امام جواد گرفتم البته نه به این نیت هاااا ...

ببخشید حرز رو چیکار کردید؟میگن باید دست نویس باشه؟روی چرم اهو و اینا

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

همت انجام کار، و خلاص شدن از تنبلی 

تا اینا نباشه فقط مثل یه شی باقی میمونم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
همت انجام کار، و خلاص شدن از تنبلی  تا اینا نباشه فقط مثل یه شی باقی میمونم

انشالله درست بشه 

ازمایش دادی عزیزم؟کمخونی نداری؟

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2706