2733
2739
چه نفعی داره چهار تا بچه دبیرستانی رو بخوای بترسونی؟ لطفا کارای خودتون رو به بقیه نسبت ندین

😂😂 اکی اگه برداشتت در همین حد حرفی نیست 

بحث منفعت نبود بحث این بود بدون تحقیق یا اطمینان چیزی رو نشر ندید  

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید علایم همسرتون چیه ؟

احساس سرماخوردگی می‌کنه و گلو درد و گوارشش به هم میریزه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
😂😂 اکی اگه برداشتت در همین حد حرفی نیست  بحث منفعت نبود بحث این بود بدون تحقیق یا اطمینان چی ...

حرفت وقتی درسته که خودت محقق باشی نه مثل من بقول خودت چهار تا نوشته خونده باشی. 🙄

چی اطرافمون ترا ریخته نیس؟

چی ارگانیک مونده؟!

همچی ک میخوریم مثل سم رقیق شدس

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
صبح فشارش بالا بود، مخصوصا فشار دیاستولیکش ۱۱ شد. 

همین حالا بره بیمارستان 

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

طالبی؟تراژنی شده؟سرطان؟😂 

تهش زیاد بخوری قند بگیرت

طالبی رو پوست بکن خورد کن بنداز تو میکسر‌ یه تیکه یخ کوچیک و یه قاشق شکر بریز بخور میری تو بهشت 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
اورژانس اومد قرص داد بهش فشارش یهو شد ۱۱ روی ۶ . اما متاسفانه بعد خوردن صبحونه سرگیجه داره هنوز. درا ...

خوب خداروشکر ویزیت شده 

باید استراحت کنه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
نه طالبی نیست، شبیه اونه، پوستش خط نداره

منظارت خربزس؟😐 من خو هر روز میخورم سالم سرحال

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2706