2737
2739
عنوان

دعا برای قبولی همه کنکوریا

107 بازدید | 12 پست

سلام به نی نی سایتا.. بیاین همگی برای قبولی کنکوریایی ک امروز رفتن کنکور بدن و تجربی هایی ک فردا کنکور دارند..

بیاین صلوات بفرستیم برای قبولی همشون...

هر چقدر صلوات فرستادین بگین 

مگه به صلواته

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه در کل گفتم چون اینهمه زحمت کشیدن ماهم یک دعایی کنیم قبول شن ..  فک کنم شما کنکوری ندارین نه ...

نه من کنکور ندادم کلا تو زندگیم ولی دعا کنیم همه قبول بشن که دانشگاه ها جا ندارن دعای هرکس تلاشی هست که کرده و با اون رفته سرجلسه منطقی باشید 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2738
نه من کنکور ندادم کلا تو زندگیم ولی دعا کنیم همه قبول بشن که دانشگاه ها جا ندارن دعای هرکس تلاشی هست ...

فک کنم منظورمو بد رسوندم منظور منم این بود ک هر کسی هر چقدر تلاش کرده بر اساس اون رتبه میاره اما خوب برحال ماهم در کنارش یک دعایی کنیم بد نیست!!

به عنوان مثال مثلا یک مرضی باید خدای نکرده عمل بشه!!

ماهم در کنارش دعا میکنیم !! الان دعای ما مثلا کاری میکنه ک دکتره مثلا بهتر یا بدتر عمل کنه؟؟ نه 

ما فقط در کتارش صلوات و دعا میکنیم ک عمل خوب پیش بره و غیره ...

کنکور هم همینطوره ما در کنار یک دعاایی و صلواتتی می‌فرستیم!!

انسانی اره گلم.اصلا درست هم نخونده😅

اوه انسانی خیلی خوندنی دارهه..

ای وای چرا یک سال تلاش میکرد بعد دیگهه راحت میشد.ولی انشالله موفق بشه در زندگی..