2733
2734
عنوان

نگاه هیز اقایون !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 67 پست
بیا شمال زندگی کن هر کی چادر بپوشه عجیب نگاهش میکنن اینجا انقدربی حجابی اینجا عادیه 😂🤌🏻

دقیقاااا

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر این قضیه را بزرگش نکن و حساس نشو و اهمیت نده...به زندگیت برس ما مسئول زندگی بقیه نیستیم

شاید باورت نشه ولی از دیشب هنوز تنم مور مور می شه

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
2728
حرفم اصلا خنده نداره  حساسم نیستم  دوست ندارم نگاه بد کسی روم باشه

حساسی دیگه،یا تو خانواده یا محیطی هستی که این حرفا زیاد گفته میشه و قضاوت میشه،واسه همین ناخواسته روش حساس شدی 

ما وقتی میریم بیرون اصلا به کسی نگاه نمیکنیم و رو کسی زوم نیستیم که نگاهمون میکنن یا نه 

اگه میریم بیرون سرمون تو کار خودمونه، انجامش میدیم و برمیگردیم

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
دقیقا مناطق محروم و شهرای دور افتاده یا پایین شهر ها اینطورین. ما شمالیم اصلا اینطوری نیست، اینجا کل ...

دقیقا ازادی اینجا رواله 

ولی درک نمیکنم چرا بعضیا بخاطر نگاه بقیه ارایش نمیکنن و تیپ مورد علاقشون رو نمیزنن 🫤 اگه از نگاه ملت باشه که باید خودتو بکشی اخه

🫶🏻 سوالی بود در خدمتم 
حساسی دیگه،یا تو خانواده یا محیطی هستی که این حرفا زیاد گفته میشه و قضاوت میشه،واسه همین ناخواسته رو ...

خانواده من تو پوشش ازادم گذاشتن

وقتی یه جای ثابت با فاصله کم باشی نگاه خیره و حس می کنی 

اونم یکی نه دیشب سه تا نگاه

من  به مردا نگاه نمی کنم

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
شاید باورت نشه ولی از دیشب هنوز تنم مور مور می شه

اگه میخوای تو جامعه باشی و زندگی کنی برای خودت بیخیال باش اگه نه انقدر این قضیه رو گندش کن برای خودت که جرات تا سرکوچه رفتن از خودت بگیری

2740
آفرین دلیلی که باعث شد من به حجاب اعتقاد نداشته باشم همین بود  چون برای آدم مریض پوشش مهم نیست

👌👌👌

وقتی به پسر بچه تجاوز میشه دیگه چی باید گفت

کلا کسی  ک اهل نگاه کردنه ب همه نگاه میکنه اتفاقا دور روز پیش رفتم بیرون چادر پوشیدم با دوستم ب ...

دقت میکنن

بعد تصویر سازی ک زیر این چادر چ شکلیههه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

مردها انگار هر چی سنشون هم میره بالاتر بیشتر هیز میشن

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
👌👌👌 وقتی به پسر بچه تجاوز میشه دیگه چی باید گفت

ادم گرسنه جنسی شدن مثل عادت به چیزی دیگه سخته بیرون کردن بهش 

پدربزرگم تعریف می کرد اون زمان این جوری  نبود اگر بود خیلییییییی کم چون غیرت و حیا نسبت به این چیزا رایج تر بوده ولی الان...

من خودم به چشم تو سونو گرافی دیدم مرده زنش چقدر ناز بود دامن مشکی پوشیده بود پاهای سفیدش بیرون بود یه زنه دیگه اومد همین پوشش 

مرده به پاهای زن دیگه ای نگاه می کرد...

کلا کسی  ک اهل نگاه کردنه ب همه نگاه میکنه اتفاقا دور روز پیش رفتم بیرون چادر پوشیدم با دوستم ب ...

چون بعضی ها ف ی ت ی ش دارن رو چادر

مردها انگار هر چی سنشون هم میره بالاتر بیشتر هیز میشن

اخ دقیقا
تو دانشگاه این جور پسرا نیستن 

من مردای بالای سی سال بیرون می بینم هیزی دارن 

2706