2733
2739
عنوان

نگاه هیز اقایون !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 67 پست
من دنبال عبای خوبم گیرم نمیاد  این مانتو مشکیمم خیلی وقت پیش خریدم

چرا گیرت نمیاد؟

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
بستگی داره کدوم شهر هم باشی بعضی شهر ها مرداش هنوز همین طورین شهر ما کم پیش نیاد کسیو نگاه کنه همه س ...

من شهر بزرگشم امتحان کردم !! رفته بودیم مسافرت در اذر ماه دقیقا همین تیپ   

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گیرت نمیاد؟

چون قیمتا خیلی بالاست سه چهار تومن 

اونایی که دو تومنن هم مدلاشون خیلی ساده هست 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
2728
چون قیمتا خیلی بالاست سه چهار تومن  اونایی که دو تومنن هم مدلاشون خیلی ساده هست

آره خب

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
پس من به این نتجه رسیدم من زشتم

عجب

2740
حتما خوشگلی

نه

چ حرفاااا😂😁😁

خودت خیلی حساسی انگار 

یاد اون زنیکه  افتادم از چشمای مرد اشعه ای ساتع میشه که پیری زودرس میاره😂😂😂😂😂

حالا تو افغانستان که گونی سر میکنن زن های 30 ساله رو میبینی 50 ساله هان، بعد زن های مسن اروپایی و امریکایی از منم منم جوون ترن😁

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
من شهر بزرگشم امتحان کردم !! رفته بودیم مسافرت در اذر ماه دقیقا همین تیپ    

بیا شمال زندگی کن هر کی چادر بپوشه عجیب نگاهش میکنن اینجا انقدربی حجابی اینجا عادیه 😂🤌🏻

🫶🏻 سوالی بود در خدمتم 

الان مردا اینجوری شدن خوبو بدم ندارن چه باچادرچه بی چادر نگاه میکنن دیروز چادر داشتم مامانمم باهام بود من جلوتر میرفتم مامانم اومدیم خونه میگف باچادرم بودی روت زوم میکردن من چادرم بپوشم همینه نمیگم همیشه چادردارم اما بعضی مواقع شالم سرمیکنم دوروزمونه بدی شدع

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
بستگی داره کدوم شهر هم باشی بعضی شهر ها مرداش هنوز همین طورین شهر ما کم پیش نیاد کسیو نگاه کنه همه س ...

دقیقا مناطق محروم و شهرای دور افتاده یا پایین شهر ها اینطورین. ما شمالیم اصلا اینطوری نیست، اینجا کلا آزاده و این چیزا عادیه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
چ حرفاااا😂😁😁 خودت خیلی حساسی انگار  یاد اون زنیکه  افتادم از چشمای مرد اشعه ای ساتع م ...

حرفم اصلا خنده نداره 

حساسم نیستم 

دوست ندارم نگاه بد کسی روم باشه 

2706