2737
2739
عنوان

نگاه هیز اقایون !!

1095 بازدید | 67 پست

لطفا بجث به حاشیه نبرید 

من همیشه سنگین لباس می پوشم 

همه رقم پوششی امتحان کردم 

هودی 

مانتو کتی 

مانتو بلند 

چادر 

دیشب مانتو مشکی بلند پوشیدم و هوا سرد و بارونی بود روش پالتو نارنجی پوشیدم 

اقا هر مغازه ای می رفتم اقایون مثل هیزا از نوک پا تا بالا رو برانداز می کردن 

از طرفی یه جاهایی دوست ندارم چادر بپوشم ولی بدون چادر نگاه هاشون احساس خوبی به من نمی ده 

بدنم مور مور می شه وقتی اسکنم می کنن ارتعاش منفیشون حس می کنم 

شما هم این جوری هستید ؟

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

کسی که دلش و نگاهش مریضه گونی هم بپوشی نگاه میکنه درگیر نکن خودت رو زندگیت رو بکن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی که دلش و نگاهش مریضه گونی هم بپوشی نگاه میکنه درگیر نکن خودت رو زندگیت رو بکن

به خدا که دیشب تنم مور مور شد 

در نون وایی سه تا مرد بودن یه سر از نوک پا به بالا نگاه می کردن 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

کلا کسی  ک اهل نگاه کردنه ب همه نگاه میکنه اتفاقا دور روز پیش رفتم بیرون چادر پوشیدم با دوستم بودیم اونم چادر بعضیا آنقدر نگاه میکردن 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2740
به خدا که دیشب تنم مور مور شد  در نون وایی سه تا مرد بودن یه سر از نوک پا به بالا نگاه می کردن ...

میدونه چی میگید ولی کاری نمیشه کرد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
برام مهم نیست دقت نمیکنم 

هردیبهشت ماهی هستی تولدت مبارک

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
من انگار سلولام باد میکنن میلرزمممم ی حال خرابیه  مضطرب میشم  مور مور میشم  مغز سر ...

دقیقا من لرز می کنم از نگاهشون 

اصلا نمی تونم اون جور که می خوام حتی لباس بلند و سنگین بپوشم 

انقد به نگاه بقیه اهمیت نده تو محل ما که خودتو پتو پیچم کنی نگاهت میکنن پس هر جور دلت میخواد تیپ بزن ...

من مانتوم بلنده مشکی بود تا پونزده سانتی مچ 

ولی ...

مردا نگاهشون گرسنه جنسی شده 

2706