2752
2734

من به زنه همسایمون گفتم 

اما یه تایمی بده خودم شدم 

بقیه بهش گفته بودن میخواد زندگیت رو بهم بریزه 😑😑

ولی هنوزم ناراحت نیستم که گفتم چون داشت براش ۳ تا بچه رو بزرگ میکرد یکی هم حامله بود اما مرده یه نفر دیگه رو میومد تو خونش و....

الان خداروشکر زندگیشون عالیه 

چون این تجاوز نیست 

یه زندگی از هم پاچیدست ،حرف بزنی امکان داره اول خودت مقصر بشی بگن قصد به هم ریختن زندگیو داره حسودی می‌کنه قطعا کسی که زنشو شوهرشو دوست داره و از جریان خبر دار نیست اول حرف همسرشو باور می‌کنه نه غریبه رو حتی امکان داره فرد خیانت کار تلافی کنه کنه و رو زندگی خودت آوار بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لاتجسسو  برادر خودتون هم بود همین کارو میکردین  شاید شب هنگام توبه کرد نباید آبروشون بب ...

ولی خدا گفته دیگران و از ظلم رها کنید پس نباید خود خواه باسبم فقط رو‌خودمون زوم کنیم شب هنگام توبه کرده باشه بازم باید همسرش تصمیم بگیره کار کذشتش و ببخشه یا نه این خق التاسه توبش برا خداس هر جند کم پیش میاد اینجور آدما توبه کنن

در هر قورت بدونه بهتره تقمیم با خودشه

نه گاهی بی خبری بهتره 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2731

وقتی نظر میدی همین ادمای سایت میرنن تو دهنت به توچه به من چه سرمون تو زندگیه خودمون باشه و....  

اینا درکی ار زندگی تو جانعه ندارن فردا دوتا دختر بچه یا پسر بچه اینا رو میبیمن تو ناخوادگاه ذهنشون از اینا الگو میگیرن 

پسرا ارایش میکنن 

دخترا پسر میشن 

تجاوز 

رابطه های ازاد 

پس فردا همین بچه ها از اینا الگو میگیرن 

چون این تجاوز نیست  یه زندگی از هم پاچیدست ،حرف بزنی امکان داره اول خودت مقصر بشی بگن قصد به ه ...

پنهانی بابد خبر داد چون این داستان خبر دار کردن باب نشده هموز اینجوریه وگرنه روتین شه میشه مثل همون داستان تجاوز کاملا نرماله خبر دادنش و اینکه این زندگی پاشیده بود

من تاحالا چندبار خیانت رو به طرف مونث گزارش دادم، البته مزدوج نبودن. خب دوس داری بدونی نتیجه چیشد؟ جفتی میزدن منو بلاک میکردن یا دختره با گذاشتن استوری همراه اون پسر برام قیافه میگرفت. ببخشیدا خودم زنم ولی ی واقعیت هست ، زنا فک میکنن همه میخاد دوس پسرشون رو از چنگشون در بیارن  ول کن نیستن مثل ادامس هستن. بعدشم اون طرف باید تیز و بز باشه بفهمه بهش خیانت میشه به ما چه. تجاوز داستانش فرق داره مقایستو دوس نداشتم

من تاحالا چندبار خیانت رو به طرف مونث گزارش دادم، البته مزدوج نبودن. خب دوس داری بدونی نتیجه چیشد؟ ج ...

تو‌افراد متاهل فرق داره شبیه همه نگاه کنی چون در لحظه و تهاجمی نیست نتونستی ارتباط بدی وگرنه کثیف بودنشون شلیه ظلمشون شبیه

2706