2733
2734

چرا تو بحث خیانت فکر میکنین نباید به طرف مقابل اطلاع بدین چه کاری داره درحقش انجام میشه؟

چرا تو موضوعات کثافت کاری الکی دلرحم میشین به خدا دایل زیاد شدنش پوشوندن  گند کاریاس خب الان من ببینم یکی داره به یکی تعرض میکنه جیغ میرنم بقیه رو خبردار میکنم تا نجات پیدا کنه پس چطوری وقتی میبینین یه آدم متاهل چه زنش چه مردش داره خیانت میکنه چرا همسرش و نجات میدین چرا خبر نمیدین؟ مگه اون حق نداره بدونه؟ میدونستین این کارم مثل همون کثیفه؟‌پس چرا او‌نمیدین چرا نجات نمیدین؟

موافقم

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میگم و گقتم 

قبول ندارم اینکه میگن به ما ربطی نداره 

دوستم هر موقع منو میبینه میگه تو منو از اون دختر و خانواده و زندگی نجات دادی 

چرا نگیم و کمک نکنیم؟!

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
چون نهایت میشی ادم بد من یبار این کارو کردم چقد طرف فحشم داد و گفت من‌حسودم و دروغه و.... حالا رابط ...

اونجور آدما میدونن حقیرن😂 میمونن تو کفتی بگو فقط گفتم همین هر طور راحتی تمام

فرق میکنه 

توی تجاوز تو داری یه نفر رو نجات میدی 

ولی لو دادن کسی که داره خیانت میکنه در صورتی درسته که بدونی اون زن بعد از فهمیدن خیانت بتونه جدا بشه نکه فقط زندگیش بشه جهنم و فکر و خیال و...

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740
تجاوز زورکی یه و هیچ کس قبول نداره.خیانت بامیل قلبی و نفسانی یه خودش میره

خیانتم زورکی دیگ طرف مقابل که رضایت نداره به اینکار دارهپنهانی انجام میشه و داره بهش تحمیل میشه ببخشید یعنی خیانت و قبول دارن یه سریا که میکی تجامز و کسی قبول نداره😂

خب اون پذیرشِ، وجود نداره...

آخه همچین شرایطی پیش اومد، من با خانومه تماس گرفتم، چون آبجی دوستم بود، فقط به عنوان ادایِ دینِ دوستی.

بهش گفتم اگر مدرک معتبر ببینی، زندگیتو از دست این شیطان نجات میدی؟

خلاصه، اومدم خونه پیشم، با خط خودم زنگ زدم به همسرش......

اول کلی گریه کرد، بعدم با کلی تشکر و اینا رفت، ولی چندوقت بعدش شنیدم بچه دار شدن😐😐🥴🥴🥴

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
خیانتم زورکی دیگ طرف مقابل که رضایت نداره به اینکار دارهپنهانی انجام میشه و داره بهش تحمیل میشه ببخش ...

لاتجسسو 

برادر خودتون هم بود همین کارو میکردین 

شاید شب هنگام توبه کرد

نباید آبروشون ببریم که

زوم کنیم به خودمون نه دیگران🌹

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2706