2733
2739

من امسال ب دلایلی پشت کنکور موندم یکی از این دلایلم چون ابجیم میدونست کنکور میدم از اول امتحان نهایی تا روز کنکور خونمون بود با بچش هی سرو صدا می‌کرد حتی چند بار گفته بودم خواهش میکنم این دو ماه تحمل کن بعد هر چقد خواستی بیا 

حالا اومد اصلا نه درکی داره نه فهمی 

بعد گذشت گفتم چون نمیتونم تو سر و صدا بخونم و اجازه ندارم برم کتابخونه حداقل پشت کنکور بمونم بتونم رتبه خوبی بیارم ولی کجااا!؟چطور اخه 

هر ماه اینجاس کسی درکم نمیکنه داداشم طبقه پایین خونه هس هر وقت می‌رن بیرون میگن تو هم باید بیای من زنم اونوقت تنهایی حوصلش سر میره 

الان اومد با دریل پایین خونه رو میکنن درست میکنن من چطور بخونم ب نظرتون😔😔😔چطور؟؟؟؟؟؟؟؟

نگین برو کتابخونه فلان اجازه رفتن ب جایی و ندارم 

شما بودین ب خانواده‌تون چی میگفتین☺️

خب خانوادت که درک نمیکنن

کتابخونه هم که میگی نمیشه

باید بسوزی و بسازی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که خودش نمیفهمه چیزی نمیشه گفت 

هدفون نداری؟

با موسیقی نمیتونی بخونی؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
نه چطور میشه مگه🥲🥲

اگه بتونی هدفون بزنی موسیقی ملایم بزاری درس بخونی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عزیزم در هر شرایطی یه راهی یه چاره ای هست

بگرد پیداش کن

دختر من امروز کنکور داره

دیشب باباش اعصاب طفل معصومو همچین خراب کرد یه حرفایی زد بیچاره دخترم گریه کرد

میدونم که هیچ وقت شب کنکورشو فراموش نخواهد کرد  

خواستم بگم تو هر خانواده ای مشکلاتی هست

چاره چیه

خودتو نباز

حتی شده گوش گیر گوشت کن و درستو بخون

حتی شده از خوابت بزن و صبح زود بیدار شو

جلوی برادرت کم نیار یعنی چی زنم حوصلش سر میره؟؟؟؟

محکم بگو نمیام

خلاصه یه یارهی هست مطمئن باش

2738
الان مدرکتون چیه و کجایین  حتما خیلی موفقین:)  خدا این تلاشارو خیلیییی زود جواب میده

شکر خدا راضی ام 

ارشد دارم 

پانزده سالگی کار کردم 

الان فقط بیمه میریزم 

باردارم دو قلو و استراحت مطلقم

به نظرم که یه مقدار حق داری چون ایجاد کردن شرایط برای درس خوندن خیلی میتونه در موفقیتت موثر باشه

اما

من خودم یه سال داخل حیاط خونمون ساخت و ساز داشتیم خونمونم خیلی کوچیک بود کلا دو تا اتاق بود بعد ما چند تایی بودیم و همه تایم امتحانامو بود

کسی هم ما رو درک نکرد

ولی چون من خودم میخواستم با همون شرایط درسمو خوندم و تیجه امتحاناتمم خیلی خوب شد

یا موقع کنکور خانواده میرفت مهمونی و اینا واقعیتش من نمیرفتم از صبح تو خونه یخوندم بعدازظهرا میرفتم کتابخونه تا اینکه قبول شدم

به نظرم اگر واقعا بخوای بخونی خودت شرایطتتو درست کن منتظر کمک دیگران نباش

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس