2737
2739

خانوما پسرم پنج سالشه و به شدت شیطونه بیش فعالی نداره ولی شیطونه و فضول و لجباز هر کلاسی میبرمش میگن حرف گوش نمیده ما دیگه نمیتونیم خسته شدم از بس از همه جا طردش کردن خیلی بردمش مشاور بگن بیش فعاله راه کار بدن میگن نیس البته اضطراب داره و داره درمان میشه ولی کلا خیلی سخت و عجیبه معلماشم میگن خیلی یادگیری و مهارتاش عالیه ولی اصلا حرف گوش نمیده 

نمیدونم چکار کنم هر جا میبرم یه عالمه پول میگیرن ولی هیچ کاری نمیکنن شیطون تر از قبل تحویل میدن کسی میدونه چکار کنم؟

اینم بگم که فقط تو محیطه آموزشی شیطونه مهمونی یا تو خونه خیلی آرومه و بازیشو میکنه تو محیطه آموزشی اضطرابش بالا میره مشاور گفت شاید مجبور بشیم امسال پیش نفرستیمش ساله دیگه مستقیم بره اول تا اضطرابش کامل خوب بشه 

یکم دلداری میدید همش فک میکنم هیچکس دوسش نداره

آخی عزیزم همون اضطرابش نمیذاره تمرکز کنه و اروم از کلاس استفاده کنه ....یه مشاور خوب ببرش دوره داره کم کم خوب میشه ان شااالله 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم

انشالله که خداوند برات حفظش کنه

دوم

بچه باید به پدرو مادر عزیز باشه

سوم

بزار بچگیشو بکنه

۷سالگی ببرش باشگاه ورزشی

تو بهترین مادر این سرزمینی

زیرا که بچه شاداب و سرزنده داری

درود بر تو و پسرت

اول باشگاه ثبت نامش کن که انرژی اش تخلیه بشه ، چند جلسه اول خودت بشین تو‌کلاس تا استرس نگیره تا عادت کنه به محیط و مربی ،،، بعدم براش جایزه تعیین کن تشویق کن .... 

میتونی جایزه بخری بدی مربی بهش بده که دیدش نسبت به مربی بهتر بشه بتونه ارتباط بگیره 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2738
بزرگ بشه خوب میشه

اره همه میگن ولی الان که جایی قبولش نمیکنن چکار کنم هیچ معلمی حوصله یه بچه شیطون و فضول رو نداره کلاس ورزشی فرستادیمش انقد شیطونی کرد مربی گفت نمیتونم شیطونی میکنه بچه های دیگه هم پشته سرش میوفتن کلاسو میریزن به هم یا کلاسو عوض کنید یا پول رو پس بگیرید  حالا همش سه تا بودن تو کلاس خیلی ناراحت شد منم از اون روز حالم گرفته س

زیاد بهش امر و نهی نمیکنی؟؟؟  تو خونه اجازه میدی انرژیش و تخلیه کنه یا همش میگی بشین، نکن، خراب نکن و اینا؟ 

این کارا باعث میشه بچه از خونه فراری بشه و انرژی و ‌شیطنتشو ببره جایی ک شما نیستی. 

بنظرم خودت تو خونه باهاش بازی‌هایی کن ک انرژیش و تخلیه میکنه تاحدی، هرروز باهاش برو پارک،توپ بازی و دوچرخه بازی کنین

زیاد بهش امر و نهی نمیکنی؟؟؟  تو خونه اجازه میدی انرژیش و تخلیه کنه یا همش میگی بشین، نکن، خراب ...

تقصیره منکه هست تو سن کم خیلی بهش آمر و نهی کردم بازی نکردم باهاش کرونا بود هیچ جا نبردمش عذاب وجدان که خیلی دارم ولی الان یک ساله دیگه سختگیری نمیکنم ولی هنوز یادش ترفته 

اره همه میگن ولی الان که جایی قبولش نمیکنن چکار کنم هیچ معلمی حوصله یه بچه شیطون و فضول رو نداره کلا ...

مشکل از مربی بوده، مربی باید اینقدر صبور وباحوصله باشه که حتی از شیطنت بچه اموزش دربیاره نه ک بگه ببرش، اینجور باشه ک کلا بچه های شیطون بدون اموزش و یاد گیری باید بمونن، نه جانم مشکل از پسر شما نیست مشکل از مربی معلمای بی اعصاب وحوصله اس

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2706