2733
2739

داشتم میرفتم بیرون که وسیلش رو تو پارکینگ دانشگاه دیدم

هیچ دوستی اینجا نداشت و با کسی هم در ارتباط نبود از مسئول پارکینگ پرسیدم مشخصاتش رو‌ دادم گفت آره همین آقا اومده

به مسئوله هم گفتم اگه با کسی رفت لطفا بهم بگو وقتی برگشتم بهم گفت خودش تنها بوده همراه نداشته

چندماه با هم در ارتباط نیستیم ما دوتا رابطمون خراب شده

بنظرتون ممکنه اومده باشه منو از دور ببینه یا هرچیزی؟؟؟فقط میدونم قبلا کسی رو اینجا نمیشناخت دلیلی نداشت غیر دیدن من بیاد اینجا

الان نمیدونم🙂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

مگه با خودت دشمنی؟

چرا ذهنت رو درگیر میکنی؟

اگه برای شما اومده باشه صبر کن میاد جلو 

وگرنه فقط مدتی آزار دیدی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مگه با خودت دشمنی؟ چرا ذهنت رو درگیر میکنی؟ اگه برای شما اومده باشه صبر کن میاد جلو  وگرنه ف ...

فقط نظر میخوام خداکنه بیاد 

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط نظر میخوام خداکنه بیاد 

فقط صبر کن 

نطر میخوای نظرم اینه خودت رو آزار نده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731

شاید 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
شاید 

سلام عزیزم بهتری

منم به این شایدا دلخوش کردم نمیدونم چیکار کنم

از طرفی میترسم اینجا با کسی آشنا شده باشه

سلام عزیزم بهتری منم به این شایدا دلخوش کردم نمیدونم چیکار کنم از طرفی میترسم اینجا با کسی آشنا شد ...

سلام ممنون تو خوبی

طبیعیه دیگه شاید اومده باشه دیدن کسی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
میدونم چی میگید ولی قبلا کسی رو نمی‌شناخت کلا آدمی نیست گرم بگیره الان نمیدونم واسه همین گیج شدم

چی بگم والا

2738