2733
2734
عنوان

همه دخترای کوچک تر از من ازدواج کردن☺💖💐🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 107 پست
اونجور پسرارو دخترا ی سری پر رو شدن و میرن تور میکنن چاره تون اینه خودتون یکی پیدا کنید نخ بدید اینا ...

من آدم خجالتیم نمیتونم ارتباط بگیرم خب پسری که عاشق باشه نمیره سراغ دختر دیگه ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من تهران زندگی نمیکنم نمیدونم ازدواجای اونجا چطوریه فکر کنم خانومه میخواست فقط کلاس بزاره بگه ...

اره متاسفانه ک اکثرا سنتی نیستن ،

ولی من این مجموعه هایی ک معرفن رو پیشنهاد دادم ب اسی 

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
2731
یاد یک حرفی از کاربرای اینحا که ساکن تهران بود افتادم گفت اینجا توی تهران هیچکی سنتی ازدواج نمیکنه ه ...

مشهد ک‌شهر مذهبیه الان اطراف خودم ک میبینم همینه واقعا...همه غیر سنتی بودن

تهران ک دیگه حتما ۹۰-۹۵درصد غیر سنتیه

2740
از نظر بچه دارشدن مشکلی نداره؟

نمیدونم زیاد رفتو امد نداریم ،خواهر بزرگش ک بعد از ۲۴ سال ناباروری بچه دار شد توی ۴۲ ،۴۳ سالگی ،

ولی این روزا ۵۰ سالگی ام بچه دار میشن ،

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
من آدم خجالتیم نمیتونم ارتباط بگیرم خب پسری که عاشق باشه نمیره سراغ دختر دیگه ای

همینه تنهایی اون دخترا تا اون بیاد ب تو پیشنهاد بده طعم عشقو میچشونن نمیذارن بهتون برسه

مشهد ک‌شهر مذهبیه الان اطراف خودم ک میبینم همینه واقعا...همه غیر سنتی بودن تهران ک دیگه حتما ۹۰-۹۵د ...

منم مشهدم ولی اکثرا سنتی میبینم .... حتی خواستگار سنتی غیر مذهبی هم داشتم

رل که همه دارن قبل ازدواج ولی میبینم از آخر دختری که مامانشون انتخاب کنه می گیرن

تاپیک های  حاجت روایی تگم کنید   براتون صلوات میفرستم  
2706