2737
2734
عنوان

همه دخترای کوچک تر از من ازدواج کردن☺💖💐🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ساکن تهرانی و چادری هستی برو تو مجموعه احیاگران سنت نبوی ثبت نام کن چنتا شعبه دارن، بنظرم ک خوبه توی سه سال ۱۷۰ تا ازدواج موفق داشتن ،

یکی از اشناهامون ک پسره اونجا ثبت نام کرده دختر چادری میخواد و.....

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
2728

من هم سن تو هستم و ۵ ساله عروسی کردم ....ولی واقعا میگم اشتباه کردم خیلی چیزا تجربه کردم تو زندگی که برای اون سن زود بود 🥺

همسرم آدم خوبیه همیشه بهش میگم کاش ۲۵ سالگی میومدی منو میگرفتی اون موقع خیلی زود بود ،میخنده میگه اونوقت دیگه به من نمیومدی😂

ولی اگه دختری داشته باشم هم زیر ۲۵ شوهرش نمیدم واقعا سن کم زیر فشارهای زندگی داغون میشه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740
اگه ساکن تهرانی و چادری هستی برو تو مجموعه احیاگران سنت نبوی ثبت نام کن چنتا شعبه دارن، بنظرم ک خوبه ...

یاد یک حرفی از کاربرای اینحا که ساکن تهران بود افتادم گفت اینجا توی تهران هیچکی سنتی ازدواج نمیکنه همه ازدواجا مدرنه

تاپیک های  حاجت روایی تگم کنید   براتون صلوات میفرستم  
2706