2737
2739
عنوان

همه دخترای کوچک تر از من ازدواج کردن☺💖💐🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 107 پست
نمیدونم چرا برای من نمیرسه

خب عزیزم خواستگار دختر خالت اشنا بود یا غریبه؟چجوری اشنا شدن؟

اگه واقعا دوست داری زود ازدواج کنی باید نکات رو بگیری بفهمی که چجوری بشی و چجوری مورد پسند میشی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا فقط ب فکر اینکه شوهر کنید نباشید.بمونید تا یه آدم خوب بیاد.البته نمیدونم خوب از نظر شما چجوریه.ولی در کل مجردی بهتر از ازدواج با آدم اشتباس

شاید حرفم برات مثل یه شعاره و دلت خیلی میخاد ک مستقل بشی.شوهر کنی.با آدمی ک در سطح شماس متاهل بشید 

2728

اطراف من تا ۳۰ درس میخونن

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2740
بله درسته باید تحقیق کرد

منم ۲۹سالمه همسن هام زن و بچه دارن و من افتادم تو جاده شوفری تنها و بی کس با هر دختری اشنا شدم یا فقط پول دوس داشت و خیانت میکرد یا مست بود عاشق یکی دیگه . منم قصدم ازدواج بود ب سینمون دست رد زدن 

ی همکلاسی داشتم الان ی بچه ۵ ساله داره ۱۹ سالمونه و من همچنان باب اسفنجی نگاه میکنم😂البته راضیم

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2706