2737
2734
عنوان

با هیچی آروم نمیشم😭😭😭😭

456 بازدید | 37 پست

افسردگی دارم تحت درمانم روزی ۸ تا قرص اعصاب میخورم 

ولی همش فکرم درگیره خودکشی و مرگه

با یکی حرف میزنم یا میبینمش حتی رهگذر تو خیابون میشینم گریه میکنم میگم این یع روز میخواد بمیره

یا میرم یه جا و برمیگردم میشینم گریه

یعنی با ترک دیوار هم میخام گریه کنم و عزاداری

نمیدونم چیکار کنم دلم آروم نمیگیره دلم مرگ میخواد 

برات دعا میکنم آرامش نصیبت بشه 

اللهم صل علی محمد و  آل محمد و عجل فرجهم 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم برو تو طبیعت برو جاهای زیارتگاهی و دورت همیشه شلوغ باشه
کاش میتونستم کاری برات انجام بدم، ایشالا که هرچی زودتر خوب بشی

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2740

منم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

وقت بیشتری رو با بچه های کوچیک بگذرون

یه دوست خوب پیدا کن 

برو بیرون مسافرت 

لباسای نو و رنگای شاد بپوش

تو ظرفای خوشگل و تمیز غذا بخور

هر روز حمام کن 

نماز صبح عالیه 

و سعی کن اگه شاغل نیستی جایی مشغول شی 

نمیدونم اعتقاد داری یا نه، اما بهترین راه حل اینه ارتباطتو با خدا بیشتر کنیو بهش نزدیک بشی، هر جور شده حتی شده روزی یک صفحه قرآن بخون

محیط اطرافتو شاد انتخاب کن، موزیک شاد گوش بده 

تراپی خیلی خوبه اما متأسفانه ما روان شناس خبره و دلسوز خیلی کم داریم

اینکارا رو انجام بده بعد از یه مدت کم کم اثرشو میبینی

2706