2733
2739

من دانشجو م رشته خوبی ام دارم 

سرکار هستم 

حالا بعضی اوقات خیلی از بچه ها دیگه پیش من حرف. میزنن حس می کنم آدم سرخورده ایم چیزی نمی گم ولی هزار تا فکر می کنم مثل اینکه شاید اصن من بی عرضه م 

آدم بی هدفی م

خیلی اذیتم حس می کنم به هر کی لطف می کنم به بدترین نحوه جواب میگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خودم خیلی بی عرضم 

تو هیچ کاری استعداد ندارم 

عصابم خیلی خورده 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست

خانواده های ما همیشه ب بالاتر از ما نگا میکنن و از اونا تعریف میکنن و دست ادمو از همه چی سرد میکنن عوض اینکه ب از خودمون پایینتر نگا کنن بگن خوبه مثل فلانی نشدی و با عرضه ای این ینی انگیزه دادن ک متاسفانهمثلا بچه ی همسایه رو مادرم از من بالاتر میدونه و هی میگه ببین بعد جای دیگه هم منو تعریف میکنن میگن ببین با اینکه هیشکیو نداره چ پیشرفتی کرده و این کار ها اشتباهه

تا دلت بخواد مادرم از بچه مردم تعریف میکرد الانم اینجوریه 

من اوایل زندگیم دعوای شدیدی با خانواده شوهرم داشتم نزدیک دو سال میزدیم سر و کله هم مامانم میگفت عیب نداره تحمل کن این روزا هم تموم میشه حالا جالبش اینجاست جاری من تابستون طلاق گرفت علتشم این بود از اول به دلم نمیشینه حالا مامانم برگشت گفت طفلی چیکار کنه ادم نمیتونه تا آخر عمر با کسی زندگی کنه که دوسش نداره من هنگ کردم تا الانم من پدرم دراومده ولی مادر من دلش برا مردم میسوزه

2740