2737
2739

چندین سال با ی اقایی در ارتباط بودم خانوادش هم خواستگاری کردن ولی ب دلایلی هی کنسل شد خیلی هم تلاش کردیم منم خسته شدم با بحث و جنگ و دعوا رفتم. 3 سال شد نتونستم تحمل کنم دااااغون بودم ی شب خابش دیدم صبح پیامش دادم خیلیییی ذوق کرد کمن پیامش دادم و اونم هنوز ازدواج نکرده ولی خیلی مشکلات مالی و اینا براش پیش اومده و بازداشتگاه بوده و اینا همو دیدیدم(دو شهر متفاوتیم. اومد شهر من) حالا نسبت ب قبل سرد شده دیگه اخر شبا چت نمیکنه باهام شب بخیر نمیگه مث قبل قربون صدقم نمیره و هیچ خرفی از رابطمون ک چی بشه نزد

نمیدونم الان بهش چی بگم و چیکار کنم کلا باز حالم بد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیخیال شد دختر

فک کن از اول نبوده

خودتو بسپار به خدا

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2740
رابطه ای که تموم شده باشه ب خای باز به بهش برگردی یا دیگه اون رابطه مثل قبل نیست یا اون ادما دیگه آد ...

یعنی تحمل کنم نمیتونم رابطه رو مو قبل کنم؟ شاید دوباره عاشقم شد

بیخیالش شو اون‌ الان مطمعن باش کسی تو زندگیشه ، بعد از سه سال ... اگر کسی هم نباشه اینجوری که میگی ...

نه کسی ک گفت انقدر مشکل براش پیش اومده ک تو این فاز ها نبوده

گلممم چرا  زابطه  سرد  شده  از طرف مرد را متوجه  نمشی 

گلممم سحته  اما شما  نیاز  عاطفی  داری 

هزاران  نفر و میلیون  ها  انسان نه کسی بهشون  صبح  بخیر گفته و نه  شبها در بغل  کسی خفته  اند 

ایا  انها مردند 

اعتماد به نفست کجا  رفته 

مردها معمولا بعداز مدتی به بلوغ افکار خانواده خودشون پی  می  برنند 

سختتتتتتتت هست اما  لطفا بپذیر که گاهی  شاید یک چیز ولو خوب  می تونه  مال تو نباشه 

اگر کسی دوست   دارد تلاش  می کنه 

خودشو به اب و اتش می زنه 

وقتی  قدم  نهایی بر نمی داره 

یعنی  شک  داره 

یعنی حرف دیگزان روش موثر هست 

یعنی  معلوم  هست که حتی اگر رابطه به ازدواج  ختم  بشه 

دوران  عشق و عاشقییش خیییییلی  کمه 

شاید شرایطشو نداره ک باز بیاد خواستگاری اون دلایلی ک نشد خواستگاری به ازدواج برسه مهمه باید بگی دلا ...

چون دو سه تا تولد باهم رفته بودیم خانوادش گفتن این دختر رفته پارتی اینا ب درد ما نمیخوره و هزار حرف چرت و پرت پشت سرم زدن

2706