2733
2739
عنوان

همش فکرم درگیره خودکشی و مرگه💔

170 بازدید | 13 پست

افسردگی دارم تحت درمانم روزی ۸ تا قرص اعصاب میخورم 

ولی همش فکرم درگیره خودکشی و مرگه

با یکی حرف میزنم یا میبینمش حتی رهگذر تو خیابون میشینم گریه میکنم میگم این یع روز میخواد بمیره

یا میرم یه جا و برمیگردم میشینم گریه

یعنی با ترک دیوار هم میخام گریه کنم و عزاداری

نمیدونم چیکار کنم دلم آروم نمیگیره دلم مرگ میخواد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دمنوش گل گاو زبان روزی یه لیوان بخور (یه تیکه لیمو عمانی هم موقع دم کردن توش بنداز  چون گل گاو زبان خالی فشارو میبره بالا)

دمنوش گل گاو زبان برا حامله ها خوب نیست 

مویز بخر بخور برا رفع افسردگی عالیه 

نماز و قرآن بخون ارتباطت رو با خدا بیشتر کن 

با یه آدم قابل اعتماد و عاقل درد و دل کن  تا آروم شی

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

ارتعاشات نام خودت را با برنامه علم اسامی تو بازار  ویا هر اپلیکیشن دیگه امتحان کن.

بعضی ها با تغییر نامشون با حساب وکتاب دقیق تا حد زیادی مشکلاتشون حل میشه.

منم زیاد آگاهی ندارم، ولی وقتی نام را تغییر میدن میگن یک مدت کوتاه به اون اسم صدات بزنن اگر خوب بود عوض کن یا نام دیگه را امتحان کن.

عجیبه ولی چه چیز دنیا عجیب نیست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)