2737
2739
عنوان

نزدیکه ۲ ماه همش پریودم😭😭😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 107 پست
دختر به خودت استرس نده اگه اون باشه علائم دیگم داره بعدم این اتفاق امسال قبل عید و فروردین واسه خود ...

اره منم دیدم چندتا تاپیک.

ممنون عزیزم اره میرم حتمن دکتر🥲💜

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
بله کیست یکی از عواملشه  هیچکس سر سلامتیش خساست نمیکنه  حتما دستشون خالیه شرایطشو ندا ...

مرسی ک درک میکنی🥲💔

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرطان 😂😂😂😂😂😂وای چه حرفی واقعا که 

یکی از کاربرای اینجا گفت ک یکی از اقوامشون لکه بینی داشته سرطان بوده🥲💔

بنظرتون خطرناکه؟🥲💔اونا مشکلشون چی بوده؟ 

هر کدام یک مشکل بعضی ها کیست تخمدان بعضی ها مشکل هورمونی بعضی هام مشکل تیروئیدو درکل چیز خطرناکی نیست با مصرف دو دوره سه ماه دارو ان شالله کامل حل میشه وبا شروع مصرف کلا قطع میشه وتنظیم میشه

2731
بله کیست یکی از عواملشه  هیچکس سر سلامتیش خساست نمیکنه  حتما دستشون خالیه شرایطشو ندا ...

خب من خواهرانه گفتم  چی بخور

هیچ اسیبی م‌نمیرسونه اگرم‌کیست‌باشه رفع میکنه

اگرم‌نباشه باعث‌تنظیم‌میشه

کنارش قرص اهن و ویتامین بخوره

اینا رو‌از تجربه‌گفتم

دریایی از حرف
هر کدام یک مشکل بعضی ها کیست تخمدان بعضی ها مشکل هورمونی بعضی هام مشکل تیروئیدو درکل چیز خطرناکی نیس ...

انشالله همشون خوب بشن

عزیزم ممنونم ک جوابمو دادی🥲💜

خب من خواهرانه گفتم  چی بخور هیچ اسیبی م‌نمیرسونه اگرم‌کیست‌باشه رفع میکنه اگرم‌نباشه باعث‌تن ...

ممنونم🥲💜

2740
خب من خواهرانه گفتم  چی بخور هیچ اسیبی م‌نمیرسونه اگرم‌کیست‌باشه رفع میکنه اگرم‌نباشه باعث‌تن ...

تجویز دارو کار پزشکه نه ما حتی برای  یک مسکن ساده چون شرایط بدنی بیمار ومشکلش ما نمیدونیم پس لطفا بیمار تشویق به مصرف خودسرانه دارو نکنید شاید شرایطش وقخیم تر کنه

ون کیست تخمدان داشتم و همینطور بودم دکتر قرص جستیران داد یک ماه خوردم و از بین رفت

همیشه سلامت باشی. 

انشالله همشون خوب بشن عزیزم ممنونم ک جوابمو دادی🥲💜

خواهش میکنم ولی سعی کن شنبه بری دفتر پیشخوان با عکس کارت ملی و درخواست بیمه سلامت بدی بعد یک پزشک خانوار بهت معرفی میکنن البته اگر محیط شهری هستی واگر محیط روستایی باید قبل از مراجعه به هر پزشکی از درمانگاه روستا کد ارجاع بگیری اگرم شهری باید پیش اون پزشک خانوار بری وکد ارجاع بگیری  

تجویز دارو کار پزشکه نه ما حتی برای  یک مسکن ساده چون شرایط بدنی بیمار ومشکلش ما نمیدونیم پس لط ...

اگه به تجویز. مسکنم. خوب نیست

فقط باید بگی‌‌برو‌دکتر

اگرم خیلی خیرخواهی براش. وقت دکتر  زنان آنلاین میگیری  

ببخشید حرفای شعاری ندید 

طرف میگه‌پول ندارم شما داری اسمون‌ریسمون‌میبافی

دریایی از حرف
اینجا ویزیتا ۳۰۰..۴۰۰ و سنو ها ۵۰۰ تا یک تومنه کمتر نیست اصلا🥲💔

برو بیمارستان یا درمانگاه متخصص زنان یا ماما ویزیت ها خیلی ارزونتر هست  این جاها سنو هم همین جاها بگیری ۲۰۰تومن بیشتر نمیشه. 

تخم شوید و گزانگبین دم کن صاف کن بخور ببین احتمالا بعد خوردنش پریود بشی و تموم شده لکه بینی ت 

اگر جواب گرفتی تا چند ماه موقعی که زمان پریودت میشه بخور 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2706