2733
2739
عنوان

نزدیکه ۲ ماه همش پریودم😭😭😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 107 پست
عزیزم مراکز بهداشت دو روز در هفته یه پزشک عمومی میاره که رایگان ویزیت میکنه.درسته حالا زیاد حرفه ای ...

ببخشید اشتباه گفتم،دفاتر خدمات پیشخوان دولت باید بری و برای بیمه سلامت سوال کنی

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
عزیزم مراکز بهداشت دو روز در هفته یه پزشک عمومی میاره که رایگان ویزیت میکنه.درسته حالا زیاد حرفه ای ...

ممنون عزیزم بیمه ندارم هیچ نوع بیمه ای ندارم.

و اینکه نیاز ب سنو دارم اونا ک سنو ندارن

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۶ سالگی پریود شدم همیشه پریودام نامنظم بود عقب جلو میشد یا یک ماه دوماه اصلا پریود نمی‌شدم همه م ...

عزیزم انشالله خوب بشی.

منم نزدیکه ۱۵ سالگی پریود شدم و بازم همیشه نامنظم بود

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
عزیزم انشالله خوب بشی. منم نزدیکه ۱۵ سالگی پریود شدم و بازم همیشه نامنظم بود

مرسی همچنین تنها راه چاره اش اصلاح سبک هست 

غذا و خوابتو درس کنی حله

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
2731
چ جالب مرسی ک گفتی بعضیا نمیدونن.‌

خواهش میکنم❤

تازه مشکل این خانوم که مسائل زنان هست و تو مرکز بهداشت ماما هم همیشه هست.

مامان من قرصای دیابتشون یه وقتایی زودتر از زمان ویزیت متخصص،تموم میشه میرن همین دکتر مرکز بهداشت،رایگان براشون مینویسه.

خلوتم هست همیشه چون خیلی ها اطلاعی ندارن.

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
مرسی همچنین تنها راه چاره اش اصلاح سبک هست  غذا و خوابتو درس کنی حله

گرمیجات هم خوردم ذره ای تاثیر نداشت💔

ممنون عزیزم بیمه ندارم هیچ نوع بیمه ای ندارم. و اینکه نیاز ب سنو دارم اونا ک سنو ندارن

عزیزم ادامه ی پیامم گفتم بیمه سلامت رایگانه.

برو یه دفتر خدمات پیشخوان دولت، کپی کارت ملی و شناسنامه ت رو هم ببر،شااااااید نهایتا همون موقع ثبت ۲۰_۳۰تومن ازت بگیرن، بعدش میری بیمارستانهای تامین اجتماعی رایگان یا با یه هزینه خیلی خیلی کمتر از قیمت یک چیپس، سنو رو انجام میدی.

دکتر مرکز بهداشت که بیمه اصلا نمیخواد. همینطوری رایگان ویزیت میکنه.

2740
گرمیجات هم خوردم ذره ای تاثیر نداشت💔

تنها گرمیجات نیس 

قند و شیرینی باید کلا حذف کنی 

تنقلات و چیپس و پفک رو 

لبنیات 

برا یکی دو روز نه کلا چند ماه باید ادامه بدی 

من انجام دادم واقعا تأثیر داشت ولی رژیمم و شکستن دوباره لکه بینی افتادم 

برو دکتر یه سونو بده انشالله خوب میشی

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
عزیزم ادامه ی پیامم گفتم بیمه سلامت رایگانه. برو یه دفتر خدمات پیشخوان دولت، کپی کارت ملی و شناسنام ...

اخه من باید سنو بشم هزینه اون زیاده🥲💔امیدوارم پول دستم بیاد بتونم برم 

من ماه پیش اینجوری بود هر روزش پریود بودم فقط اون وسط ۴ ۵ روز لکه بینی داشتم

با ماما حرف زدم گفت بسته به خودت میتونی یکی از دارو ها ld روکین یا یاسمین مصرف کنی

که من روکین میخورم تا ۲۱ روز ، روزی یه دونش میخوری 

یه هفته نمیخوری تا پریود بشی ۳ماه این روند ادامه میدی 

اگه بعدش بازم اینجوری شدی باید بری دکتر واسه آزمایش سونو و ...

و اینکه انگار میگن یاسمین موجود نیست تو داروخانه‌ها اگه باشه قاچاقه و از اینجور حرفا حواست باشه

مجردم هستم

عزیزم ادامه ی پیامم گفتم بیمه سلامت رایگانه. برو یه دفتر خدمات پیشخوان دولت، کپی کارت ملی و شناسنام ...

ایشون هم راهکار خوبی دادن 

بیمه سلامت هم واسه بیمارستان های دولتی خوبه 

اسی قرض کنید از کسی برو دکتر  خاله ای عمه ای  ۱ تومن ببشتر نمیشه هرینه سونو و ویزیت  ...

آره امیدوارم پول دستم بیاد همین روزا برم🥲💔دیشب باید حقوفمون رو میدادن ندادن اخه کلن ۹ تومنه واسه خانواده ۴ نفره 

تنها گرمیجات نیس  قند و شیرینی باید کلا حذف کنی  تنقلات و چیپس و پفک رو  لبنیات&nb ...

من اصلا از این چیزا نمیخورم وزنمم کمه ۴۷ کیلوم

ممنون عزیزم 

2706