2737
2734

بچها کسی که قبلا باهاش بودم یکماهی هست دوباره پیداش شده چون اشناست میبینمش 

دوباره منو فالو کرد... استوری هاش کلوز فرند و معنی دار.. رفتاراش خیلی خیلی معنی دار.  مثلا جایی بیرون ببینم حتما میرسونم.. 

تا اینکه از یکی شنیدم رفته پیشش شقه اومده فلانی یعنی من عاشقمه منتظر یه جرقه است برگردم منو میبینه رنگش میپره و از ای صحبت ها.... منم خیلی بهم برخورد خدایی😕

حالا دیشب بهش اینستاگرام پیام دادم باهاتون حضوری کار دارم. چجوری بهش بگم که اونی که بهم گفته خراب نشه.  اخه پیله شده بود دیشب بگم

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم راستش رو بگو

بالاخره یکی این وسط دروغ گفته یا همون فلانی یا این اقا

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728

با پبام دادنت حرف اونطرف رو اثبات کردی دیگه لازمم نیست چیزی بگی 

قرار گذاشتی باهاش خیلی فراتر از اون چیزی که خودش گفته 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

تو از دو منظر خراب کردی 

مگ نگفته فلانی (شما) عاشقمه 

الان اتو دستشه ک اینا بهم پیامم داده

دو 

همین ک خودتون گفتین اما بهش بگین خوش ندارم پشت سرم حرف بزنید دسگم بهم پیام ندین و این حرفا ا(گ نمیخوایش)

2740
عزیزم راستش رو بگو بالاخره یکی این وسط دروغ گفته یا همون فلانی یا این اقا

چی بگم بخدا خیلی اعصابم خورده اون نخ میده من عاشقشم

تو از دو منظر خراب کردی  مگ نگفته فلانی (شما) عاشقمه  الان اتو دستشه ک اینا بهم پیامم دا ...

بببین منم دوسش دارم ولی اصلا اصلا رفتارام جوری نیست که وا بدم خیلی سنگین باهاش برخورد میکنم 

پیامم قبلا بهم میدادیم چون یجورایی همکاریم همکلاسیم

کاش اصلا نمیگفتم باهات کار دارم 

خو اگه نمیگفتی اونم به این زر زدناش ادامه میداد این که بدتر بود بعدشم اون خودشم میدونه که به کی این حرفو زده که اومده بهت گفته فقط میخواد از زبون خودت بشنوه به نظر من تا میتونی مقاومت کن و نگو فقط بگو از کسی شنیدم که میدونم دروغ نمیگه بهم که نتونه بزنه زیرش

با پبام دادنت حرف اونطرف رو اثبات کردی دیگه لازمم نیست چیزی بگی  قرار گذاشتی باهاش خیلی فراتر ...

گفتم حضوری دیدمتون بهتون میگم

ببین ماهمو میدیدم صحبت میکردیم اما خیلی عادی عین دوتا ادم معمولی 

کاش اصلا نمیگفتم باهات کار دارم 

بله باید نمیگفتی 

ضایع بودکارت خدایی

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
چی بگم بخدا خیلی اعصابم خورده اون نخ میده من عاشقشم

حتما چیزی که شنیدی رو بگو.

این آقا اگه شما رو بخواد و حضوری میاد خواستگاری که سوءتفاهم رو رفع کنه.

بعد از دیدارتون هم بلاکش کن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706