2737
2739
عنوان

بنظرتون خونریزی لانه گزینیه ؟؟

80 بازدید | 17 پست

من همیشه پریودم جلو میوفته چند روز 

خیلی کم ب ندرت پیش میاد ک جلو نیوفته و سر موعد پریود شم 

این ماه جلو ننداختم و هنوز پریود نشدم ( الان وقتشه ) ولی از چند روز پیش احساس خستگی و علائم دارم

از دیشب احساس کردم رو لباس زیرم رد کمرنگ خونه ک نوار گذاشتم و گفتم خب پریود شدم دیگه 

الان دیدم نواد کاملا تمیزه و هیچی نیست روش 

با دستمال خودمو پاک کردم روی دستمال شبیه ب خون ابه قهوه ای روشن بود 

نمیدونم این دیگه چیه !!! بنظرتون شبیه لانه گزینیه ؟؟ یا پریوده ؟؟ چون هیچوقت اینجوری پریود نمیشم برام عجیب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه هیچوقت اینجوری نمیشدم  بعلاوه همیشه روز پری کمر درد نسبتا شدید داشتم  الان اون علائم ...

بله متوجه شدم اما خون لانه گزینیه معمولا ۸ روز بعد تخمکگذاری اتفاق میوفته نه روز موعد

شما احتمال ۹۰ درصد داری پریود میشی

حتما توی اقدام هستی یه کم متفاوت تر پریود شدی

2740
😱 استرسی شدم 🤣

عزیزم حالتو میفهمم

سعی کنداسترس نداشته باشی

ایشالله که خواست خدا باخواست دلت یکی بشه

موعدت امروزه؟

نهایتش فردا بیبی بزن 

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
بله متوجه شدم اما خون لانه گزینیه معمولا ۸ روز بعد تخمکگذاری اتفاق میوفته نه روز موعد شما احتمال ۹۰ ...

گاهی لقاح دیر اتفاق میفته 

این ک دلیل نمیشه که حتما باید لقاح هشت روز بعداز تخمکگذاری اتفاق بیفته ک

واسه خیلیا لقاح دیرتراز چیزی که معمول هس اتفاق میفته

حالا اگه اسی قبلا پریوداش با لکه بینی همراه بوده ممکنه پری باشه و اینکه کلام اخرتون کاملا درسته اقدام خودش کلی پری رو باعلائمشو بهم میزنه ک ادم بیشتر گمراه میشه

باز هرچی خیره براش رقم بخوره

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
بله متوجه شدم اما خون لانه گزینیه معمولا ۸ روز بعد تخمکگذاری اتفاق میوفته نه روز موعد شما احتمال ۹۰ ...

نه والا تو اقدام هم نیستم 🤷🏻‍♀️ولی اگ باشه هم بدم نمیاد خوشحال میشم😁

عزیزم حالتو میفهمم سعی کنداسترس نداشته باشی ایشالله که خواست خدا باخواست دلت یکی بشه موعدت امروزه ...

بله امروز موعدم بود 

با این تفاوت ک همیشه ۳ تا ۴ روز جلو میوفته از موعد ماه قبلی یعنی باید ۳ تا ۴ ام ماه میشدم 

گاهی لقاح دیر اتفاق میفته  این ک دلیل نمیشه که حتما باید لقاح هشت روز بعداز تخمکگذاری اتفاق بی ...

ممنون عزیزم 

پریودام با لکه بینی طولانی نبود

یعنی اولش لک بود ولی ب فاصله ۱ ساعت دیگه شروع میشه 

ولی الان از دیشب تا حالا هیچ اتفاقی نیافتده

گاهی لقاح دیر اتفاق میفته  این ک دلیل نمیشه که حتما باید لقاح هشت روز بعداز تخمکگذاری اتفاق بی ...

میدونی علت اینکه میگن لقاح دیر اتفاق میوفته چیه یا فقط یه جیزی شنیدید؟

مثلا رابطه قبل تخمکگذاری انجام میشه خب تخمکی نیست که لقاحی باشه و نطفه شکل بگیره

اسپرم توی لوله ها دو سه روز منتظر می مونه تا تخمک آزاد بشه و لقاح انجام بشه

به این دلیل میگن گاهی لقاح دیر شکل میگیره

منم گفتم معمولا لانه گزینی ۸ روز بعد تخمکگذاریه یعنی اینکه حتی اگه لقاح هم دیر انجام شده باشه لحاظ کردم

شما باور نمیکنی به این خانوم بگو هر نتیجه ای داشت این تاپیکش بیاد به شما اطلاع بده

نه والا تو اقدام هم نیستم 🤷🏻‍♀️ولی اگ باشه هم بدم نمیاد خوشحال میشم😁

انشاالله هر چی خیره

من نظرمو با توجه به اطلاعاتی که دارم گفتم

درصد بیشتری احتمال اینکه پریود بشید وجود داره درصد بسیار کم هم شاید باردار باشید

در نهایت هم چیزی که خدا میخواد اتفاق میوفته

2706