2737
2739
عنوان

متاسفم برای بعضیا

252 بازدید | 11 پست

وقتی یکی حالش بده گند خورده تو زندگیش نیاید تبلیغ دعانویس و حس شیشم و این چرت و پرتارو کنید

از حال بد مردمم سو استفاده میکنن بعضیا

برید زندگیای خودتونو دست دعانویس و فا.ل گیر بدید ببینیم به کجا میرسید

اتفاقا یه بار مامانم رفتن برام از دعا نویس دعا گرفتن،فقط یه مشت دوروغ بود،حتی حرف هاش هم الکی بود

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا یه بار مامانم رفتن برام از دعا نویس دعا گرفتن،فقط یه مشت دوروغ بود،حتی حرف هاش هم الکی بود

وقتی میری پیش دعانویس ینی خدا اونقد قوی نبوده که کمکم کنه می‌خوام از بندش کمک بگیرم

می‌خوام از جن و اینا کمک بگیرم جوابم بده مقطعی فقط انرژی منفی میاره تو زندگی

حالا یکی ام مثل من به مشکل خورده به هرجایی داره چنگ میزند مشکلش درست بشه ممکنه گولشونو بخوره

اون حس ششم و دعا نویس اگر بیل زن بودن، باغچه زندگی خودشونو بیل میزدن. مقصر سایته که مسدودشون نمیکنه ...

می‌دونی کل‌ این مملکت همینه

اگه کسی پست انتقاد سیاسی بذاره سریع مسدود میشه و حذف میشه

ولی تا دلت بخواد تبلیغ دعانویس و این چیزا هست هست از سال ۹۶ پستاشون مونده

2740
 وقتی میری پیش دعانویس ینی خدا اونقد قوی نبوده که کمکم کنه می‌خوام از بندش کمک بگیرم می‌خوام ا ...

دعا نویس این چیزارو باور نکن اصلا..ریشه ی حالت ک خوب نیست رو پیدا کن و حلش کن از هزارتا دعا نویس بهتره..شایدم نیاز ب شنیده شدن با ی دوست از دعا نویس بهتر باشه

دعا نویس این چیزارو باور نکن اصلا..ریشه ی حالت ک خوب نیست رو پیدا کن و حلش کن از هزارتا دعا نویس بهت ...

من که هیچوقت نمیرم سمت این چیزا

فقط برام عجیبه بعضیا چقدر میتونن پست باشن که از حال بد مردمم استفاده کنن