2737
2739
عنوان

وای بچم خیلی تب کرده ۱۰ دقیه اینوری که بش استامینوفن دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خودم با تب تشنج کردم متاسفانه دختر کوچیکم هم تشنج کرد  همیشه فوبیا دارم تب داره ۲ ساله ها ...

دقیقا ماهم اینطوری شدیم خیلی میترسیم

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
2731
من خودم واسه بچه ام که تب شدید کرد هم قطره دادم بعد ده دقیقه شیافت هم گزاشتم  

میگن اینطوری باعث تشنج میشه برا همین هیچ وخ اینکارو نکردم

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
دقیقا ماهم اینطوری شدیم خیلی میترسیم

متنفررم از تب تمام پاییز و زمستان و حتی الان هم که مریضه با تب مقاوم بوده ...خیلی ب من استرس وارد شد ..درکت میکنم ولی پاشویه با آب ولرم زیر بغل و کشاله ران  با دستمال نخی نمدار با آب ولرم خیلی خوبه من ب حدی میشه که بستریش کردن چندبار ولی همیشه ازشون پاشویه با دستمال نخی نمدار کشاله ران و زیر بغل شنیدم 

بجه منم چند روز پیش همین جوری شد منکه شیافم میزاشتم پایین نمیومد تبش،بردمش دکتر گف ویروس جدید  اومده، شربت استامینوفن داد خداروشکر بعد از دو روز تبش اومد پایین که الان زده ب سرفه

حداقل کاری که میتونیم بکنیم؛ ســــلامـــتی و فـــرج حضرت مهــــــدی موعود (عج) صــلــــواتـــــ.
2740
چندسالشه؟  شنیدم پیاز کف پای کسی که تب داره بزاری میاره پایین دعای نور بخون براش پاشویه اش ک ...

یه سال و دو ماه اره گلم دعای نور خوندن وبخش کردم