2737
2739
عنوان

چطوری میتونید انقدر مرتب باشید؟

1376 بازدید | 48 پست

مثلا از بیرون میاید بلافاصله دوش بگیرید یا اتاق رو تمیز نگه دارید میزکارتون رو تمیز نگه دارید کاراتون رو فراموش نکنید هروسیله ای رو از هرجا برداشتین سرجاش بزارید یا به جزئیات دقت کنید

منننن تا یه کار میکنم خسته میشم از سرکار برمیگردم فقطططط عین جنازه میفتم چون موهام کراتینه حوصله دوش گرفتن ندارم چون بعدش میخوای سشوار بکشی البته کراتینم نبود بازم حوصله دوش گرفتن بلا فاصله از بیرون اومدن رو ندارم چون خستم فقط میفتم رو تخت

اتاقمو مرتب کنم ۱ روز فقط مرتبه

حوصله تمیز کردنم ندارم اگه یه چیزی کثیف بشه تاااا زمان استفاده بعدی قابلیت اینو دارم که نشورمش

نمیدونم چیکار کنم مهمتر از همش اینه چجوری عادت دوش گرفتن تو خودم بوجود بیارم اصلااااا نمیتونم 

عزیزم زندگی فقط عادت هست، اگر یه مدت مرتب باشی دیگه نمیتونی بینظمی رو تحمل کنی، من قبل از اینکه بخام درسمو بخون، یا برم سر کار حتما خونمو مرتب میکنم اینجوری آرامشم خیلی بیشترِ

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب این فکر کن که بو میدی یکروز درمیون برو هرروز حال نداری 

تو اتوبوس یه خانمه دیدم تیپ و ظاهرش  پانکی بود وای بو عرق میداد بعد هم ادکلان زده بود ینی بو خوب بده تا بیاد پیاده شه حالم بهم خورد

برا شفای بچم دعا کنین
2740

من از بیرون میام مخصوصا اگه هوا گرم باسه حتی تگه از خستگی هلاکم شم لباسای بیرونو ک درمیارم دیگه میرم حموم چون میدونم لباس خونه رو بپوشم حداقل دو سه ساعت طول میکشه بتونم برم 

تو نطفه خفه میکنم 

😆😃
عزیزم زندگی فقط عادت هست، اگر یه مدت مرتب باشی دیگه نمیتونی بینظمی رو تحمل کنی، من قبل از اینکه بخام ...

واقعا خسته میشم بخدا میوه ها رو حوصلم نمیشه بزارم تو یخچال برای خوردن میارم تو اتاق همش کپک میزنه ولی حوصله بردن به یخچال ندارم مجردم تنها زندگی میکنم 

اصلا روند طبیعی همینه، به نوشته های اینترنتی توجه نکن. 

دختر دایی من کارمند، ظهر ساعت دو میاد خونه، اما بجای دوش و اینا فقط دست و صورت میشوره. شب ها ده مین دوش میگیره. کاراشم دیگه بنا به حوصله و ...

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2706