2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من تو یه روز دوتا خواب مشابه دیدم.استرس شدید گرفتم.اکثر خوابام متاسفانه و بعضی اوقات خوشبختانه اتفاق میوفته.خواب دیدم دارم تاره نارس درخت نخل میخورم.تاره رنگش سفید رنگ هست قبل از خارک و رطب که هنوز دون ریزه و نرسیده هست نارسه..جالبه از درخت نخل ماده بود و شیرین.و فقط خودم خوردم.هرچی سرچ میکنم دربارش چیزی نیست

بچه ها من تو یه روز دوتا خواب مشابه دیدم.استرس شدید گرفتم.اکثر خوابام متاسفانه و بعضی اوقات خوشبختان ...

خیره ان شالله .به نظرم خوابت داره میگه عجول هستی .صبور باش حاجت روا میشی 😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740

استارتر عزیز دو تا خوابتو تو تاپیک مربوط بهشون جواب دادم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
احتمالا بچه دختر نصیبت میشه . خدا کنه هرچی خدا خواست بده و سالم بده . خیره عزیزم خوابت خیره

ببین در کل مربوط به خودته حالا یا یه رزق و برکتی برای شما میاد یادمون بچه اس که اونم رزق و برکت داره خدا یه بچه بر رزق و روزی بهت میده. الهی شکر خیرا خیلی